• info@1007medya.com
  • 0850 297 1007

Constmach – Konkasör Tesisi Ve Beton Santrali İmalatı

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
103 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Fatih Hüner
  • ADRES: Halilbeyli Bayosb Anadolu Cad. No:1 Bağyurdu Organize Sanayi Bölgesi
  • TELEFON: 0 (542) 766 1315
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 07:00 - 23:30
SERVİS SAATLERİ 07:00 - 23:30
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Kırma eleme tesisi ve beton santrali sektörün de gerek üretim kalitesi gerekse müşteri desteği ile en iyi firma konumuna sahip olan Constmach birçok ülkeye yapmış olduğu ihracatlar ile kalitesini kanıtlamış bir firmadır. Firmamız bünyesinde bulunan 50’den fazla üretim çeşidi ile siz değerli müşterilerimizin her zaman çözüm ortağı olmaya çalışmaktayız.
Bu ürünlerimizin başında yer alan titreşimli elek sistemleri ile sizlerin istediği kapasite ve özellikler de hazırlıyoruz ve kısa süre de imalatını gerçekleştirerek sizlere hızlı çözümler sunuyoruz. Uygun fiyatlar da imalatını gerçekleştirdiğimiz titreşimli sarsak elek çeşitleri için bizlerden istediğiniz zaman bilgi alabilirsiniz.
Constmach olarak sadece elek sistemleri değil bunun yanı sıra tersiyer kırıcı, çeneli kırıcı, beton karıştırıcı mikser, konik kırıcı ve titreşimli besleyici bunker gibi bir çok alan da üretimlerimiz mevcuttur. Dilerseniz firmamızı arayarak veya üretim sahamızı ziyaret ederek bizler ve üretimlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.