• info@1007medya.com
  • 0850 297 1007

FATİH ECA SERVİS -KOMBİ BAKIM-ARIZA TAMİR

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
3,210 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: onur palaur
  • ADRES: Hırka-i Şerif Balipaşa Caddesi No:162 34091 Fatih/İstanbul
  • TELEFON: 0 (537) 644 8039
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 19:00
SERVİS SAATLERİ 09:00 - 19:00
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

Fatih E.C.A Servis Hakkında
Fatih E.C.A Servis olarak İstanbul Fatih Bölgesinde Eca marka kombileriniz için servis hizmeti vermekteyiz. İşletmemiz, kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti önceliği hizmet prensibiyle 1995 Yılında kurulmuştur.

Çağın endüstri devrine uygun, yeni nesil teknolojik servis ekipmanları ve teknolojik altyapıyla eca servis hizmetlerimize devam etmekteyiz. Teknolojinin ilerlemesi ile sektörde yeni cihaz ve aletlerin ortaya çıkmasını sağlamıştır. Fatih E.C.A Servis merkezimizde bulunan tüm personelimiz ilerleyen teknolojiyi takip etmekte ve kendilerini sürekli geliştirmektedirler.
Fatih E.C.A Servis, E.C.A marka kombi, soba ve şofben cihazlarınızla ilgili, firmamızda çalışan bütün personellerimiz en az 5 yıldan 20 yıl a kadar tecrübeli servis teknisyenleridir. Ve Güncel Mesleki Yeterlilik Belgelerine sahip ustalardır. Şirketimiz tarafından gerçekleştirilen bütün eca kombi arıza tamir işlemleri faturalandırılmakta ve ‘1’ Yıl garanti verilmektedir. Eca kombi arızalarınız için Eca servis tarafından sadece orjinal yedek parça kullanılmaktadır ve verilen garanti işçiliği de kapsamaktadır.

Firmamızda çalışmakta olan servis personellerimiz, Eca kombi ve doğalgaz sobası ürünleri hakkında, oryantasyon eğitimleri vererek size en iyi hizmeti sağlamaktayız.
Ev, iş yeri vb. yerlerin ısınmasında kullanılan Eca kombi cihazları uzun süre çalıştırılmadığından, kontrol ve bakım yapmadan önce çalıştırılması cihazın performansını ve ömrünü olumsuz yönde etkileyebilir. Kombi cihazı çalıştırılmadan önce cihazın ve tesisatının kontrol ve bakımı eca servis tarafından yapıldıktan sonra cihazı devreye alınması önerilir.
Fatih E.C.A Servis Çağrı Merkezi
ECA SERVİS güvencesindeki yüksek hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini hedefleyen, servislerimiz için tek yapmanız gereken 0 212 924 94 82 numaralı telefondan Müşteri İletişim Merkezine ulaşmak.
0 (537) 644 8039
Hizmetlerimiz:
Eca Kombi Bakımı ve Onarım
Kalorifer tesisatı ve petek temizleme,
Eca Kombi Montaj ve Belgelendirme,
Doğalgaz Sobası Montaj ve onarımı,
Şofben montaj, onarım ve bakım işleri,
Mühendislik, Proje ve Taahhüt işleri,

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.