• info@1007medya.com
  • 0850 297 1007

KATEGORİLER

HABERLER

Tenteci

Tenteci

Raylı yani otomatik tente pergola sistemlerinde çok önemli bazı hususlardan bahsetmek istyorum, alınan profillerin kalınlığı malzemeyi tutması ve sarkma yapmaması, kullanıdan branda nın da güneş ışığına dayanıklı olması en genel kurallardan olmalıdır tabi bu bölgemiz olan izmir için geçerlidir. Tente nin motor aksamında ise dayanıklı ve soru yaratmayan modellerden becker motor rahat çalışmasını sağlayacaktır. İZMİR […]

İzmir Tente de Şok Kampanya

İzmir Tente de Şok Kampanya

İzmir Tente olarak Korona salgını sebebi ile tüm sektörlerin indirim yapması ile beraber firmamızda kampanya başlatmıştır. Sezon sonuna kadar tente, branda, pergola sistemlerimizde %40 a varan idirimli fiyatlarıızdan yararlanmak için web sitemizden veya müşteri temsilcimizden fiyat ve bilgi alabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. PERGOLA SİSTEMLERİ      ŞEFFAF STORE      KASETLİ TENTE […]

İzmir Tente

İzmir Tente

İZMİR TENTE Tente firmaları arasında en iyilerden diyebilirim, izmir ve çevresinde bir çok bu işi yapan firma vardır o bir gerçek ama izmir tente bu anlamda günümüz teknolojisi ve uygulamalarında daha farklı çalışma yaparak enerji katarak da diyebiliriz farklı ve şık modelerler sergilemektedir. Yaptıracağınız tente çalışmasında ister büyük bir iş olsun isterse sıradan ücretsiz keşif […]

Mevlüt Pidesi Gaziemir

Mevlüt Pidesi Gaziemir

MEVLÜT PİDESİ GAZİEMİR Mevlüt pidesi gaziemir bölgesinde hem ekonomik hemde kaliteli nefis tatlarla siz çok değerli hemşerilerimize en iyisini sunmak için yarışmaktadır. Nefis pideler aydın karaca sulu ustaların ellerinden hazırlanan ve eşi benzi gaziemirde bulunmayan tatlar la hemen arayarak sipariş verin en geç 30 dk içinde servis ağımız vardır. Mevlüt için yapılan pidelerinizde en ekonomik […]

Dalaman Sineklik

Dalaman Sineklik

Dalaman sineklik sistemleri basit yapıları ile evlerde sorunsuz bir şekilde kullanılan etkili bir biçimde sineklerin odalardan uzak tutulmasını sağlayan araçlardır.

Yıldırım Çatı Tamiri

Yıldırım Çatı Tamiri

Yıldırım çatı tamiri hizmetleri veren firmamız çatılarınızda meydana gelen tüm sorunları anında tespit edecek ve çözüm sağlayacaklardır.

Osmangazi Çatı Tamiri

Osmangazi Çatı Tamiri

Osmangazi çatı tamiri işlemleri evlerinizin tabanlarına yapılmış bu sistemlerde herhangi bir sorun meydana gelmesi halinde başvurulan imkanlar olarak görülürler.

Nilüfer Çatı Tamiri

Nilüfer Çatı Tamiri

Nilüfer çatı tamiri bölge halkının sorunlarına çözüm bularak bu konularda destek almalarını sağlayan tavanlar açısından önemli olan hizmetler arasındadır.

Mudanya Çatı Tamiri

Mudanya Çatı Tamiri

Mudanya çatı tamiri sayesinde bu yapılarda oluşacak tüm sorunlar titizlikle incelenecek ve sizlere en kaliteli bir biçimde onarım hizmeti sağlanacaktır.

İznik Çatı Tamiri

İznik Çatı Tamiri

İznik çatı tamiri bölgede oluşan tüm sorunlarda destek sağlayarak sizleri her konuda bilgilendiren ve harika işlemler sağlayan hizmetlerin başında gelir.