• info@1007medya.com
 • 0850 297 1007

KATEGORİLER

 • İngilizce Teknik Tercüme İzmir

  Ekim 24, 2020 2:31 pm DEVAMINI GÖR
 • İngilizce Noter Tastikli Tercüme İzmir

  Ekim 24, 2020 2:26 pm DEVAMINI GÖR
 • İngilizce Sanatsal Edebi Tercüme İzmir

  Ekim 24, 2020 2:22 pm DEVAMINI GÖR
 • İngilizce Tıbbi Tercüme İzmir

  Ekim 24, 2020 2:20 pm DEVAMINI GÖR
 • İngilizce Ticari Tercüme İzmir

  Ekim 24, 2020 1:11 pm DEVAMINI GÖR
 • İngilizce Akademik Tercüme İzmir

  Ekim 24, 2020 12:44 pm DEVAMINI GÖR
 • Rusça Teknik Tercüme İzmir

  Ekim 24, 2020 12:01 pm DEVAMINI GÖR
 • Rusça Noter Tastikli Tercüme İzmir

  Ekim 24, 2020 11:58 am DEVAMINI GÖR
 • Rusça Ticari Tercüme İzmir

  Ekim 24, 2020 11:55 am DEVAMINI GÖR
 • Rusça Tıbbi Tercüme İzmir

  Ekim 24, 2020 11:53 am DEVAMINI GÖR

HABERLER

İngilizce Teknik Tercüme İzmir

İngilizce Teknik Tercüme İzmir

İngilizce Teknik Tercüme İzmir : Kendine özgü teknik terminoloji içeren her türlü belgeniz bu alan içinde yer almaktadır. Teknik tercüme gerektiren projelerinizin ve belgelerinizin tam doğrulukta olmasını sağlamak için teknik konularda tam donanımlı ve deneyimli tercümanlarımız hizmetinizdedir.

İngilizce Noter Tastikli Tercüme İzmir

İngilizce Noter Tastikli Tercüme İzmir

İngilizce Noter Tastikli Tercüme İzmir : Resmi makam (noter) onayı gerektiren belgelerinizin, yeminli tercümanlarımız tarafından tercüme edilmesi ve noter tarafından onaylanmasıdır. Profesyonel ve noterde yemin zabtı bulunan tercümanlar tarafından tercüme edilen, yasal sorumluluk gerektiren tercüme hizmetidir.

İngilizce Sanatsal Edebi Tercüme İzmir

İngilizce Sanatsal Edebi Tercüme İzmir

İngilizce Sanatsal Edebi Tercüme İzmir : Sanatsal konularda uzmanlık gerektiren tercüme hizmetimizdir. Her türlü sanatsal ve edebi çalışmalar, alanında uzman tercümanlar tarafından tercüme edilir.

İngilizce Tıbbi Tercüme İzmir

İngilizce Tıbbi Tercüme İzmir

İngilizce Tıbbi Tercüme İzmir : Tıbbi içerikli her türlü tercüme gereksinimleriniz, tıbbi ahlak anlayışı içerisinde, tıp konusunda uzman ve deneyimli tercümanlarımız tarafından karşılanmaktadır.

İngilizce Ticari Tercüme İzmir

İngilizce Ticari Tercüme İzmir

İngilizce Ticari Tercüme İzmir : Uluslararası alandaki ticari tercüme gereksinimlerinizin tümü bu kapsama girmektedir. Dünya çapında yeni pazarlara açılmanızı ve mevcut uluslararası ilişkilerinizin sorunsuz ve yanlış anlaşılmalara mahal vermeden devam etmesini sağlamak için, ticari tercüme konusunda deneyimli ve uzman tercümanlar ile en iyi hizmeti sunmaktayız.

İngilizce Akademik Tercüme İzmir

İngilizce Akademik Tercüme İzmir

İngilizce Akademik Tercüme İzmir : Genel olarak akademisyen ve öğrencilere sağlanan, akademik deneyim ve terminoloji bilgisi gerektiren tercüme türüdür. Diploma Transkript (Not Çizelgesi) Tez Başarı Belgesi Sunum Araştırma Başvuru Belgesi Ders Notları Proje Ödev Özet ÖSS – ÖSYM Belgeleri

Rusça Teknik Tercüme İzmir

Rusça Teknik Tercüme İzmir

Rusça Teknik Tercüme İzmir : Kendine özgü teknik terminoloji içeren her türlü belgeniz bu alan içinde yer almaktadır. Teknik tercüme gerektiren projelerinizin ve belgelerinizin tam doğrulukta olmasını sağlamak için teknik konularda tam donanımlı ve deneyimli tercümanlarımız hizmetinizdedir.

Rusça Noter Tastikli Tercüme İzmir

Rusça Noter Tastikli Tercüme İzmir

Rusça Noter Tastikli Tercüme İzmir : Resmi makam (noter) onayı gerektiren belgelerinizin, yeminli tercümanlarımız tarafından tercüme edilmesi ve noter tarafından onaylanmasıdır. Profesyonel ve noterde yemin zabtı bulunan tercümanlar tarafından tercüme edilen, yasal sorumluluk gerektiren tercüme hizmetidir.

Rusça Ticari Tercüme İzmir

Rusça Ticari Tercüme İzmir

Rusça Ticari Tercüme İzmir :Uluslararası alandaki ticari tercüme gereksinimlerinizin tümü bu kapsama girmektedir. Dünya çapında yeni pazarlara açılmanızı ve mevcut uluslararası ilişkilerinizin sorunsuz ve yanlış anlaşılmalara mahal vermeden devam etmesini sağlamak için, ticari tercüme konusunda deneyimli ve uzman tercümanlar ile en iyi hizmeti sunmaktayız.

Rusça Tıbbi Tercüme İzmir

Rusça Tıbbi Tercüme İzmir

Rusça Tıbbi Tercüme İzmir Tıbbi içerikli her türlü tercüme gereksinimleriniz, tıbbi ahlak anlayışı içerisinde, tıp konusunda uzman ve deneyimli tercümanlarımız tarafından karşılanmaktadır.