• info@1007medya.com
  • 0850 297 1007

HABER DETAYI

Haziran 25, 2019 11:53 am

Gaziemir Tavuk Pilav

Gaziemir Tavuk Pilav

 

Eşsiz lezzete sahip tavuklu pilav çeşitlerimiz sizlerin hizmetine sunuluyor. İzmir tavuklu pilav servisimizde birinci sınıf malzemelerle eşsiz lezzetler sunabiliyoruz. Dilerseniz tavuklu pilavlarımızın yanına ayranda ekleyebiliyoruz. Temiz ve hijyenik bir ortamda üretime giren tavuklu pilavlarımız dilediğiniz zaman sizlere teslim edilir. Talebinizde doğrultusunda dağıtma işlemi de firmamız tarafından yapılabilir.

İzmir ve çevre illerde binlerce kişiye Gaziemir tavuk pilav hizmetini taşımayı başardık. Sahip olduğumuzprofesyonel her zaman yanınızda olmaya devam ediyoruz. Üretim alanında geniş bir ekibe sahip olan işletmemiz siz değerli müşterilerimizin isteklerine en iyi çözümleri sunuyor. İnsan sağlığına önem vererek sürdürmüş olduğumuz faaliyetler sebebiyle sürekli olarak tercih ediliyoruz.

Tavuklu Pilav Fiyatları

Yıllardır tavuklu pilav işinde geleneksel ve kendine has tarifiyle hizmet veren firmamız sünnet törenlerinde, mevlitlerde ya da açılışlarda tavuklu pilav hizmetini başarılı bir şekilde ulaştırabiliyor. İzmir tavuklu pilav hizmetinin fiyatı farklı sebeplere bağlı olarak değişebilir. Pilavın çeşidi, içeriği ve müşteri sayısı fiyatı etkileyen önemli konular arasındadır.Malzemenin çokluğu fiyatı direkt olarak etkiler. İzmir tavuklu pilav fiyatları konusunda dikkat edilen konulardan bir tanesi de pilavın dağıtılacağı yerin uzaklığıdır. Şehir merkezinden uzak bir aladan dağıtım yapılması emek ve zamanın artmasına neden olabilir. Bu da fiyatı etkileyebilir.

Özel günlerde ve dini günlerde yüzlerce kişiye tavuklu pilav dağıtımı yapabiliyoruz. Ustalarımızdan öğrendiğimiz geleneksel kültürel lezzetlerimizi en uygun fiyatlarla sunmaya devam ediyoruz. Birinci sınıf malzemeler kullanarak ürettiğimiz pilavı ister dökme ya da yerinde porsiyon olarak yapabiliyoruz.Tavuklu pilav konusunda kalite ve lezzetten ödün vermeden üretim yapıyoruz. Yıllardır süren tavuklu pilav geleneğini en özel haliyle ayağınıza kadar getiriyoruz.İzmir’de dağıtılan en güzel yemekler arasında tavuklu pilav gelir. Kültürümüze uzak doğudan gelmiş olan bu eşsizlezzeti en özel fiyatlardan sunabiliyoruz.

İzmir tavuklu pilav yapımı ve servisi konusunda profesyonel bir şekilde destek veren ekibimizdilediğiniz her noktaya tavuklu pilavlarını ulaştırıyoruz. İnsanlar tarafından kolay olduğu düşünülse de tavuklu pilav yapımın da püf noktaları bulunur. Bu detaylar tavuklu pilava büyük bir lezzet verir.

Düğünlerde Tavuklu Pilav Dağıtımı

Düğün yapacak olan çiftlerimiz tavuklu pilav hizmetinifirmamızdan alabilir. Düğünlerde tavuklu pilav yapımı ve hizmeti alabilmek için iletişim numaralarımız üzerindenbizlere, kaç kişilik pilav istediklerini ve dağıtım yapılacak adresi bildirmeleri gerekir. Düğünlerde tavuklu pilav konusunda sağlık bakanlığın onayladığı marka pirinç ve tavuk ürünlerini kullanırız.

Hayra Tavuklu Pilav Dağıtımı

Vefat eden sevdikleriniz için hayra tavuklu pilav dağıtmak isterseniz bizlerden destek alabilirsiniz. Bu acılı ve kederli gününüzde yüzlerce insana aynı anda tavuklu pilav yapmak son derece zordur.Bu yüzden profesyonel firmalardan destek almanız gerekir. Hayra tavuklu pilavı İzmir ve yakın çevresine kolayca servis edebiliyoruz.

Özel Günlerde Tavuklu Pilav Dağıtımı

Günümüzde pek çok firma ya da kişi özel günlerde yakın çevresine veya davetlilerine özel günlerde pilav dağıtımı yapmaktadır. Üretim ve dağıtım konusunda uzman ekibimiz, gezici araçlarımız ile bu hizmeti en iyi şekilde yapabilmektedir. Özel günleriniz için tavuklu pilav hizmeti almak için bizlere gerekli detayları bildirmeniz gerekir. Firmamızverdiğiniz bilgilere göre kısa sürede tavuk pilavlarını hazırlar.

Tavuklu Pilav Konusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tavuklu pilav konusunda detaylar ve fiyatlar için lütfen bizimle iletişime geçiniz.Tavuklu pilav hizmeti alacağınız firmaların mutlaka yasal olmasına dikkat ediniz.Bu hizmet için kullanılacak olan tavukların ve pirincin markasının birinci sınıf kalitede olması gerekir. Bu önemli bilgiyi hiçbir zaman aklınızdan çıkarmamalısınız.

Zamanı geçen tavuklar zehirlenmelere neden olabilir. Ucuz tavuklu pilav adı altında zamanı geçen tavuklar kullanılarak tavuklu pilav dağıtımı yapan firmalar yer almaktadır. Bu konuda yeterli denetim olmamasından dolayı tavuklu pilav hizmeti alacağınız firmalarıdenetlemenizde yarar var.Şirketimizin tüm hizmetleri için detayları internet adresinde sizlerle bir araya getiriyor.İzmir’in her bölgesine kaliteli olarak ulaştırdığımız tavuklu pilavlarımız ile damaklarda unutulmaz lezzetler bırakıyoruz.Buradan hizmet verdiğimiz tüm müşterilerimize teşekkürlerimizi iletiyoruz.Tavuklu pilav hizmetine ulaşmak için telefon ya dainternet adresimizi kullanabilirsiniz. Servislerimiz konusunda soru ve taleplerinize de en iyi şekilde yanıt veriyoruz. Eşsiz lezzetleri içerisinde bulunduranGaziemir tavuk pilav siparişi için hemen bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Firma Bilgileri

İzmir Tavuk Pilav
0 (532) 055 8222 Firmaya Git

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.