• info@1007medya.com
  • 0850 297 1007

HABER DETAYI

Kasım 11, 2020 1:38 pm

Gümüldür Peyzaj

Gümüldür Peyzaj

HAZIR RULO UYGULAMALARI

Gümüldür Peyzaj sahalarda veya diğer istediğiniz alanlarda doğal çim görüntüsü almak üzere hazır rulo çimlerden temin edebilirsiniz. Erken kullanım amacıyla çim kullanım yerinde bu işlemlerden talep edebilirsiniz. En seri biçimde iş teslimi yapan firmamız size bu açıdan her yeri eşit bir görüntü çim etkisi sağlayacaktır. Daha avantajlı, daha güvenli olarak düşünülen bu sistemlerde zemin hazırlanır ve bu zemin ideal bir şekilde ayarlanarak kullanılır. Tüm bölgelerin homojen yapı kazanması adına bu işlemleri taleplerinize göre oluşturuyoruz.

AMACA UYGUN ÇİM YETİŞTİRİCİLİĞİ

Firmamız bünyesinde peyzaj çim işlemlerinde amaca uygun bir çim yetiştiriciliği amaçlamaktayız. Rolü çimlerde tutunma kapasitesi bakımından diğerlerine göre daha yüksek bir verim sağlar. Olumsuz koşullara karşı dirençli özelliği sayesinde kalıcılık oranı artar ve size ekonomik anlamda da artı sağlayacaktır. Bu tür rulo çimlerde oluşan hastalıklara karşı dayanıklı bir özellik elde edilir. Bu ürünlerde bakım da daha kolay ve anlaşılır düzeyde yapılabilir. Görsel açıdan kolayca bir yere daha dekoratif bir hava katabilirsiniz.
Hazır kalıp çim toprakta yetişen canlı çimdir yani rulo çim yapay değil gerçek çimdir. Kendi içerisinde türleri olan bu kalıp çimlerde yılın her dönemi çeşitli alanlara uygulama yapılabilir. Gübreleme, havalandırma ilaçlama benzeri bakım işlemlerinde gereken tüm talepler kolayca karşılanır.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.