• info@1007medya.com
  • 0850 297 1007

HABER DETAYI

Kasım 19, 2020 12:31 pm

İngiltere Vizesi

İngiltere Vizesi

Britanya Adası’nın merkezi olan ve Dünya’nın köklü tarihine ve ekonomisine sahip İngiltere, ayrıca sağlam bir eğitim sistemine de sahiptir. Her yıl; eğitim, ticaret, aile arkadaş ziyareti, turistik ziyaretler için Türkiye’den de birçok kişiyi ülkesine kabul etmektedir. Bildiğiniz üzere İngiltere artık Avrupa ülkesi olmamakla beraber Schengen üyesi bir ülke de değildir. Bu sebepten kendine has bir vize uygulaması mevcuttur.

Ayrıca İngiltere vize süreci en zahmetli ve detaylı olan ülkelerden bir tanesidir. Bu sebepten dolayı profesyonel yardım almanız İngiltere vize başvurunuzun olumlu bir şekilde sonuçlanmasında büyük etken olacaktır. Dolayısı ile İngiltere Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? ‘ İngiltere’ye seyahat etmek isteyen birçok kişi tarafından merak edilen sorulardan bir tanesidir.
İngiltere vize işlemlerinde aynı Schengen vize başvurusunda oluğu gibi mesleki durumunuza göre değişkenlik gösteren evraklar mevcuttur. Gerekli olan bu belgeleri temin ettikten sonra İngiltere konsolosluğunun resmi web sitesine giriş sağlayarak online başvuru formunu doğru ve İngilizce olarak eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. İngiltere vize başvuruları konsolosluğun yetkilendirmiş olduğu yetkili vize başvuru merkezinden sağlanmaktadır. İngiltere konsolosluğu herhangi bir vize başvurusu kabul etmemektedir.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.