• info@1007medya.com
  • 0850 297 1007

HABER DETAYI

Şubat 4, 2021 4:52 pm

iPhone Ekran Değişimi İzmir

iPhone Ekran Değişimi İzmir

iPhone Ekran Değişimi İzmir  servisimizde yıllardır kurumsal olarak hizmet sunuyoruz. Siz değerli müşterilerimizin telefonu ile yaşadığı sorunları çözümlemek, bakım ve onarımını yaparak memnuniyeti sağlıyoruz. Firmamız bünyesinde hizmet veren tüm personellerimiz alanında uzman kişilerdir. Elektronik cihazlar için alacağınız teknik destek hizmeti yetkili kişiler tarafından yapılmalıdır. Firmamız değişen tüm parçalar yerine orijinal parçalar kullanmaktadır.

Elektronik cihazlarda onarım ve bakım hizmeti yetkili kişiler tarafından alınmalıdır. İzmir’de hizmet veren iPhone servisimiz ekran ve pil değişimi hizmetini sunuyor.

iPhone günümüzde en sık tercih edilen telefon markalarından biridir. Dolayısı ile birçok kişi ekranı veya batarya değişimi yaptırarak telefon kullanımının daha uzun süreli olmasını sağlıyor. Yetkili servisimizde hizmet veren iPhone teknisyenlerimiz sizlere yüksek kalitede hizmet sunmanın garantisini veriyor. İzmir iPhone yetkili servisimiz orijinal ekran değişimi ve batarya değişimi hizmetini sunuyor. Günlük kullanımda eski ekrandan hiçbir farkı olmayacak ekran değişimlerini yapıyoruz. Tüm detaylara önem vererek uzman teknisyenlerimiz ile hizmet veriyoruz.

izmirtelefonservisi.com

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.