• info@1007medya.com
  • 0850 297 1007

HABER DETAYI

Ekim 28, 2019 3:29 pm

İzmir Firmaları Hakkına

İzmir Firmaları Hakkına

İZMİR WEB SİTESİ SEO

Ülkemizin 3. büyük ili olan yaşanacak şehir izmir de neredeyse tüm sektörler iş yapmaktadır. Genelde orta ölçekli firmaların iş yaptığı ve sanayi olarak küçük işletmelerin 7 sanayide toplandığı şehrimizde  ticaret kapasitesi gayet iyi durumdadır.

DİJİTAL REKLAMCILIK

İnternet reklamcılığında ise artık bir çok firma google ads reklamları ve sosyal medya reklamların da ufak tefek de olsa  reklam çalışmalarına özen göstermektedir. 1007 firma rehberi olarakda biz hem sosyal medya, google ads , web sitesi seo çalışmaları ve rehyber sitemizle orta ölçekli ve büyük firmalara hizmet vermekteyiz. Genel olarak aldığımız reklam çalışmaları bizimle yola devam eden firmalardandır.

İZMİR FİRMALARI

Firmalardan bahsetmek gerekir ise internet üzerinden iş alabilen yani aramalarda en çok aranan firmalar olması bizim içinde yaptığımız çalışmalarda daha verimli olmasını sağlamaktadır, geri dönüşüm olarakı ise firmalarımız memnun kalmaktadır.

1007 MEDYA  WEB SEO

İzmir web sitesi seo yapan firmalar arasında yaklaşık 600 e yakın web sitesi ile kendinden bahsettiren ve referans sistemini iyi kullanan bir iş ortağı olmuştur.

Seo çalışmalarında arama motoru aynı dili kullanan ve fizibiteleri yapılmış anahtar kelimeleri özen ile seçilmiş rakiplerin ne yaptıklarına bakılarak yapılan çalışmalarda başarılı bir yol izlemekteyiz.

Günümüz koşullarında web sitesi olmayan firmalar ne kadar tanınırsa tanınsın ileride bu yarışa ortak olmak iiçin geç kalacaklardır. Şuanda bile % 90 larda olan mobil aramaları düşündüğümüzde internet reklamcılığının önemini anlamaktayız.

Seo çalışması yapmak isteyen ve aramalarda ön sıralarda yer bulabilmek ve müşteri grafinizi artıra bilmek için firmamızla irtibata geçmeniz yeterli olucaktır.

1007 Medya 

 

 

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.