• info@1007medya.com
  • 0850 297 1007

HABER DETAYI

Nisan 28, 2021 3:37 pm

İzmir Onkoloji Doktorları

İzmir Onkoloji Doktorları

İzmir Onkoloji Doktorları

İzmir onkoloji doktorları olarak onkoloji dalı ile ilgili soruları bu makalede yanıtlamaktayız öncelik ile onkoloji nedir ?
Sorusu ile başlayalım onkoloji sağlık dalı bütün kanser çeşitlerini araştıran ve teşhis koyan aynı zamanda tedavi ve bütün süreci takip eden bir sağlık dalıdır.
İzmir onkoloji doktorları olarak alanımıza giren kanser hastalıklarının teşhis koymak ve kanser hastasının kanserin hangi aşamasında olduğuna göre gerekli tedavi çeşitlerini kullanmaktayız.
Öncelik ile tedavi çeşitlerine geçmeden il önce onkoloji’nin baktığı kanser çeşitlerinden biraz söz edelim onkoloji dalının baktığı kanser çeşitleri şunlardır (meme kanseri, akciğer kanseri, cilt kanseri, mide kanseri, mesane kanseri, tiroid kanserleri, jinekolojik, hematolojik ve kolorektal kanserler ile beyin tümörleri sayılabilir.

Kanser Tedavi Çeşitleri

İzmir onkoloji doktorları olarak hastalarımıza tedaviye başlamadan ilk önce kanserin hangi aşamasında olduğunu ve tedavi süreci kullanılacak ilaçların yan etkileri ve alerjik reaksiyonlardan bahsetmekteyiz.
eğer hasta tedavi sürecini kabul ederse karşımıza belirli tedavi seçenekleri çıkmaktadır bunlardan bazıları şunlardır (cerrahi, radyoterapi ve kemoterapidir. Daha az sıklıkla hormon tedavileri, biyolojik tedavi yöntemleri ve hedefe yönelik tedaviler kullanılır. )
biz izmir onkoloji doktorları olarak bu makalede sizlerin sorduğu soruları cevapladık daha fazla bilgi için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Doç. Dr. Lütfiye Demir | İzmir Onkoloji Doktoru

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.