• info@1007medya.com
  • 0850 297 1007

HABER DETAYI

Ağustos 13, 2020 2:01 pm

İzmir Site Yönetimi

Güvenlik Açısından Siteler

İzmir Site Yönetimi:Özellikle büyük ve kalabalık şehirlerde güvenlik açısından tedirgin olunan konular daha da çoktur. Çünkü kötü niyetli hırsızlar evdeki kendinize ait eşyaları çalabileceği gibi daha da tehlikeli durumlara neden olabilir. Bazı hallerde daireler arası çatışmalar olabilir. Yani herkes her konuda aynı fikirde olmadığı için sinirler gerildiğinde, ayrıca özel alana saygısızlık gibi hassas konularda kavgalar çıkabilir. Bu gibi hallerde site yöneticisinin temin ettiği güvenlik doğru müdahaleleri yapmak ve gerekli durumlarda polise bildirmekle yükümlüdür. Siteleriniz içerisinde alanında gereken eğitimleri almış sertifikalı güvenlikler hizmet vermektedir.

Temizlik Açısından Site

Bir sitedeki en önemli konulardan biri temizliktir. Tek apartmanda da aynı durum geçerli olmakla beraber sitelerde yaşayan ve sınırlandırılmış birlik içeren alanlarda temizlik beklentisi daha da önem kazanır. Çünkü insan sayısı ne kadar çoksa bir alanın kirlenme olasılığı da o kadar fazladır. Bu da insanların gerilmesine neden olabilecek bir konudur. Site bünyesinde genel temizliği sağlayacak personel ayarlaması ile sizlere site yönetim firması olarak ideal hizmet vermeyi amaçlamaktayız.

Tadilat İşleri

Bir siteyi oluşturan elektrik sistemleri, türlü çeşme sistem tamiratı açısından destek bir işlem gerektirmektedir. Tadilat işlemlerinin kapsamı çok geniş olarak düşünülebilir. Bir yerde kombi arızası da olabilir, bir lamba ya da elektrik toprak sisteminin de değişimi gerekebilir. Destek bir usta çağıran site yönetim ofisimiz hangi daire ve işletmede bu ihtiyaç varsa size gereken çözümleri sağlayacaktır.

Bahçe Düzeni

Genel anlamda bahçe düzeni konusunda titiz görüntülere önem veriyoruz. Çünkü sitenin tümü ya da bir kısmı görsel açıdan düzelmesi gereken bir zemin vardır. Görsel açıdan bahçe düzenini en iyi şekilde size sunmaktayız. Bahçe yapısının içerisine ağaçlar, bu ağaçların kesilmesi, temizliği, ilaçlanması, çimlerin kısaltılarak biçilmesi gibi işlemler yapılmaktadır. Bahçe alanında oturma alanları, bazen içecek alanlarının olduğu işletmelerin görsel tasarımı önemlidir. Birçok sitenin tasarım özelliklerinin önceden kararlaştırılması konusunda gereken tüm ayrıntıları sizlerle görüşülmektedir.

Huzur Ortamı

Bir site yönetimi açısından huzur ortamının olması son derece önemlidir. Bu huzur ortamının özelliklerinin ne olacağı değişken ve kişiye göre de değişen bir durumdur. Bir alanda huzur ortamının sağlanabilmesi için öncelikle bireysel alanı tehdit etmeyen, özel alana zarar vermeyecek bir işlem yapılması gerekir. Bir site içerisinde çocuk ve gençlere saygı duymayan kişiler, başkalarına sorun çıkarıyorsa, büyüklere de saygı duymayan ve sorun çıkaran kişiler başkalarını tehdit ediyorsa bu durumda önlemler almak gerekir. Çünkü herkesin yaşam alanında huzurlu mutlu olma hakkı vardır.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.