• info@1007medya.com
  • 0850 297 1007

HABER DETAYI

Mart 23, 2021 12:13 pm

İzmir Soğuk Oda

İzmir Soğuk Oda

İzmir soğuk oda Soğuk odalar gıdaların kısa ya da uzun süreli muhafaza edilmesi için olabilecek en doğru ortamları oluşmasına yardımcı olmaktadır. Sebze ve meyve gibi besin maddelerinin bozulmasının önüne geçmek ve tüketim ömrünün daha uzun olmasını sağlamak adına özel olarak tasarlanmış soğuk odaların en önemli temek işlevi olmaktadır.

Bu odalar gıda ve diğer tüm ürünleri normal oda sıcaklığından çok daha soğuk tutacakları için son derece iyi saklama koşullarına sahip olmaktadır. Bundan dolayı soğuk hava odaları bozulması mümkün olması gıda ve ürünlerin saklanması için en doğru seçim olmaktadır. İzmir soğuk oda Her zaman kaliteli hizmetleri farkını ortaya koyan İzmir soğuk oda firmamızdan her konuda yardım alabilirsiniz.

Uzun zamandır sektörde hizmetlerine ara vermeden devam eden firmamız için müşterilerimizin memnun kalması ve güven duyması çok daha önemli bir yere sahip olmaktadır. Her türlü gıdaların uzun zaman saklanması ve korunması için gerekli olan bu tarz hizmetler için hiç zaman kaybetmeden firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktı.

 

https://www.izmir.endustriyelmutfak.info/izmir-soguk-oda/

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.