• info@1007medya.com
  • 0850 297 1007

HABER DETAYI

Haziran 25, 2019 12:00 pm

Karaburun Tavuk Pilav

Karaburun Tavuk Pilav

Tavuklu pilav içerisinde kullandığımız malzemelerimizin tamamı birinci sınıf ürünlerden oluşur. Hijyen kurallarına büyük önem veren firmamız her zaman yüzde yüz müşteri memnuniyeti esasıyla hareket eder.

Pilavın kıvamını tutturmak son derece zordur. Karaburun tavuk pilav organizasyonu konusunda yıllardın deneyimi ile hareket ediyoruz.Pilav oluşturulurken en önemli konulardan bir tanesi malzemelerin kalitesidir. Malzemelerin mutlaka tanınmış markaların ürünlerinden seçilir. Eğer pilavınızın lezzetini düşünüyorsanız onaylı ürünlerden destek almalısınız.Ayrıca bu işin mutfağını da iyi bilmek gerekir.Malzemeler ne kadar kaliteli olursa olsun işin ustası olmadığı sürece pilav mükemmel bir tada kavuşamaz.

İzmir’in her semtine Karaburun tavuk pilavhizmeti verebiliyoruz.Dilediğiniz saatte teslimatınızı yapıyor ve misafirlerinize bu leziz tadı ulaştırıyoruz. Ustalarımızdan öğrendiğimiz tarifleri en iyi şekilde uygular ve sizlere sunarız.Her türlü pilav organizasyonu konusunda bizleri arayabilirsiniz.

Firma Bilgileri

İzmir Tavuk Pilav
0 (532) 055 8222 Firmaya Git

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.