• info@1007medya.com
  • 0850 297 1007

HABER DETAYI

Ağustos 31, 2020 4:35 pm

Karşıyaka Boya Badana

Karşıyaka Boya Badana

Boya Badana ve Kalite

Kaliteli boyalar badana işlemi ardından çizilme, sürtünme gibi darbelere karşı dayanıklıdır. Doğru boya seçimi yapılması halinde yılda bir kez boyama işlemi yapılması yeterlidir.
Boya badana yalnızca iç mekanlarda değil dış mekanlarda da kullanılır. Bu nedenle boyanın olumsuz hava koşullarına dayanıklı olması gerekir. Yağmur, kar, dolu gibi hava olaylarından etkilenmemesi önemlidir.
Boya seçimi yapılırken ürünlerin TSE standartlarını taşıması ve üreticilerin ISO 9000 belgesine sahip olup olmadığı kontrol edilmelidir.

Boya Badana Fiyatları Ne Kadar?

Boya badana genellikle duvarların temiz görünmesini sağlamak ve istenmeyen kirlerin kapanması için yapılan işlemlerdir. Badana, fırça yardımı ile boyanın duvara sürülmesiyle yapılır. Boya seçimlerine göre badana daha kaliteli ve dayanıklıdır. Aynı zamanda usta kişiler tarafından yapılmalıdır. Karşıyaka boya badana fiyatları boya seçimleri ve boya yapılacak alana göre belirlenir.

Boyama ve badana yapılacak alanlarda öncelikle zemin hazırlıkları yapılır. Zemin hazırlıkları ardından boyanın alana uyum sağlayıp sağlamayacağı bir kez sürülerek test edilir. Doğru boya seçimi yapıldığından emin olunduktan sonra gerekli malzemelerle badana işlemi yapılır. Karşıyaka boya badana fiyatlarının belirlenmesi için öncelikle alanın ebatları dikkate alınır.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.