• info@1007medya.com
  • 0850 297 1007

HABER DETAYI

Şubat 26, 2021 10:03 pm

Manisa Klima Servisi

Manisa Klima Servisi

Manisa Klima Servisi

Klima servisi konusunda bakım, onarım, tamirat, montaj vs  tüm klima ile alakalı alanlarda profesyonel hizmet veren firmamız tüm marka ve modellere hizmet vermektedir.Güvenilir, Profesyonel ustalar ile çalışan işletmemiz 7/24 manisalı hemşerilerimize hizmettedir.

Manisa Klima Servisi yılların verdiği tecrube ve deneyimli ekipleri ile tüm ilçelere klima bakım, onarın, tamir vs işini itina ile yapmaktadır.Klimanızı yılda bir kez muhakkak temizletin dışarıdan aldığı toz, tobrak, ve gözle görünmeyen baktariler klimanızı açtığınızda size zarar verebilir, eğer astım vs gibi bir hastalığınız varsa bu işlemi yaptırın.

İyi temizlenen klima daha güçlü perfosmans ile çalışacak ve daha az enerji çekecektir. Manisa  Klima Servisinin yaptığı çalışmada bir çok hane halkının temizletmediği tespiti yapılmıştır. Temizleme işlemi olmayan klimalar bir sonraki yıl size daha çok masraf açacağı için bu işlemden kaçmayın.

Manisa Klima Servisi kaliteli hizmeti ile uygun fiyat larla yanınızdadır tek yapmanız gereken bize telefon, whatsapp yolu ile iletişime geçmenizdir.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.