• info@1007medya.com
  • 0850 297 1007

HABER DETAYI

Aralık 15, 2020 4:09 pm

Osmaniye Psikoterapist

Osmaniye Psikoterapist

Osmaniye  psikoterapist dalında hizmet veren Hayat Psikolojik Danışmanlık merkezi adı altında uzun zamandır hizmet vermekteyiz.

Psikoterapist, danışanın beklentilerine ve şikayetlerine göre tanı koyarak bu yönde planlı bir çalışma sergileyen ruh sağlığı uzmanlarıdır. Osmaniye de yılların verdiği tecrübe ile Hayat Psikolojik Danışmanlık merkezimizde hizmet vermekteyiz.

Psikoterapist’in Görevleri Nelerdir?

Psikoterapi alanında uzmanlaşan Hayat Psikolojik Danışmanlık, kişinin kendini gözlemleme becerisi ve farkındalığını fark etmesinde büyük role sahiptir. İlk seansta danışmanımızı tanımak için çeşitli sorular soruyoruz. Elde ettiğimiz bilgiler doğrultusunda tedavi sürecini başlatıyoruz. Danışmanlarımızın becerilerini ve duygularını keşfetmesini sağlıyoruz. Daha sonra danışmanlarımızı kişilik yapılarıyla ilgili bilgilendiriyoruz.

Psikoterapistlerin Faydaları Nelerdir?

Aile ve çift terapisi, bireysel terapi ve cinsel terapi alanlarında bilgilendirmeler yaparak bireylerin sorunlarını Osmaniye  psikoterapist çözmeye odaklı plan yapmaktayız. Aynı zamanda kişisel yaşamlarında bireylerin belirlediği hedefleri belirlemek ya da sağlıklı ilişki kurmak için Psikoterapistlerden destek alınmalıdır. Bireylerin kendi duygu ve düşüncelerini anlamalarında yardımcı olan uzman Psikoterapistler ile danışanlarımıza hizmet veriyoruz.

hayatpsikolojikdanismanlik.com

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.