• info@1007medya.com
  • 0850 297 1007

HABER DETAYI

Kasım 11, 2020 1:28 pm

Seferihisar Peyzaj

Seferihisar Peyzaj

Seferihisar peyzaj bakım çalışmaları konusunda periyodik olarak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Kapsamlı hizmetlerde size ideal bir süreç sağlamaktayız.

DÜZENLİ ÇİM BİÇME İŞLEMLERİ

Çimler bir alanı doğayla bütün şekilde gösteren etkili peyzaj malzemeleridir. Düzenli şekilde bir alandaki çimlerin biçilmesi ve bakımının yapılmasını istiyorsanız firmamıza başvuru yapabilirsiniz. Çim biçmede uzayan çimlerin kısaltılarak düzgün bir şekille görüntü alması hedeflenir. Bu tür işlemler sürekli yapılmalıdır ki istenen görüntü ortaya çıksın. Dolayısıyla çim biçme işlemlerinin rutine bindirilmesi konusunda tarafımızdan talepte bulunabilirsiniz. Sürekli güzel görünmesi gereken alanlarda çim biçme işlemleri sürdürülmektedir.

YABANCI OT MÜCADELESİ NEDİR

Bir bahçe alanında alt yapıya toprak koyduğunuzda üzerinde çim dışı yabancı otların oluşması muhtemeldir. Yabancı ot ile mücadele etmek üzere firmamız çim sulama ve bakımı rutinlerinde size gereken desteği verilir. Bu alanlarda temiz görüntü oluşması adına işlemler yapmaktayız. Ekipmanımız teknik açıdan son derece uygundur. Belirli aralıklarla güncellenerek size en iyi hizmetleri vermeyi amaçlamaktayız. Çim alan gübrelemesi gibi faaliyetlerde de başvuru yapabilirsiniz. Çimle alakalı dekoratif işlemler, bakım ve değişim, temizleme sulama sistemlerimiz konusunda en iyiler arasında olduğumuzu iddia ediyoruz.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.