• info@1007medya.com
  • 0850 297 1007

HABER DETAYI

Kasım 11, 2020 1:25 pm

Ürkmez Peyzaj

Ürkmez Peyzaj

Ürkmez peyzaj sistemleri ile dilediğiniz alan çevresinde bahçe düzenleme ve süsleme çalışmaları talebinde bulunabilirsiniz.

BUDAMA İŞLEMLERİ

Bahçe ve çevredeki park vs. alanlarında budama işlemleri yapılırken görüntü açısından istediğiniz şekli vereceğiniz bir işlem süreci olacaktır. Hem yerdeki çimleri hem de dikey durumdaki ağaçların budanmasındaki işlemlerde size uzman bir ekiple karşılık vermekteyiz. Budama sistemlerindeki çalışmalarda kaç adet ağaç olduğu ve bu sistemlerde ne gibi görüntü istendiği belirlenmeli, plan proje şeklinde hazırlanmalıdır.

SU TASARRUFU AÇISINDAN PEYZAJ FİRMASI

Bir alanda otomatik sulama sistemlerinin olması doğru ve tasarruf kapsamında bir sulama anlamına gelir. Bahçe düzenleme peyzaj firması ile anlaşma yaptığınızda tüm işlemlerde su tasarrufu ve uzun vadeli şekilde birçok artı sağlamış olursunuz. Her zaman bakımlı bir bahçenizin olması sayesinde avantajlı bir çalışma elde edersiniz. Bahçenizin her daim güzel görünmesi marka anlamında ve sulamalarda su tasarrufu, kuruma olmaması sayesinde avantaj gibi açılardan tasarruf demektir. Bahçelerinizde düzenli olarak bitkisel ve ağaçlandırma konusunda bakım yapıldığında avantajlı bir bütçe olur. Çünkü hiç bakım yapılmazsa çok fazla masraf çıkar.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.