• info@1007medya.com
  • 0850 297 1007

HABER DETAYI

Kasım 11, 2020 1:09 pm

Urla Peyzaj

Urla Peyzaj

PEYZAJ TASARIM ÖZELLİKLERİ

Urla Peyzaj firması tasarım özellikleri ve işlemlerin nasıl sürdürüleceği, sizden gelen taleplere göre değişecektir. Taleplerinizin temel özelliklerine odaklanarak hayalini kurduğunuz sonuca en ideal şekilde ulaşmak üzere çalışmalar yapıyoruz. Tasarım anlamında her bölgede oluşturulması gereken peyzaj özellikleri değişecektir. Kapsamlı bir hizmet almak için baştan sona etkili bir süreç tasarlanması malzeme ve sonuç aşamaları bakımından kritik bir konudur.
Tasarımda nelere dikkat edildiği sadece estetikle alakalı değildir. Kaynak koruma en önemli konulardan biridir. Kaynaktan kasıt, var olan doğal kaynakların zararını ve ana yapısını bozmamaya çalışmak, bazı ilkelerden ödün vermeden ilerleme sağlamaktır. İlkemiz temelde çevresel sürdürülebilirlik amacıdır. Buna sizin taleplerinizi olabilecek en uygun şekilde şekil veriyoruz.

Peyzaj İşlemlerinde Eksiksiz Aşamalar

Yapılan peyzaj işlemlerinin eksiksiz şekilde tamamlanması adına büyük bir çaba göstermekteyiz. Nereye uygulama olacaksa bu doğrultuda çim tohumu atımı, drenaj uygulaması, sulama uygulaması, dikimi hazır rulo çim uygulaması gibi ayrıntıları yerine getirmekteyiz. Üstelik bu işlemlerde sadece bir kerelik değil çok sayıda tekrara yönelik de periyodik bir çalışma da gerçekleşebilir. Taleplerinize göre bu işlemler sürdürülecektir.
Bir alanda doğal yeşillik olmasını istiyorsanız zeminden itibaren hem doğru bir yerleşim olmalı hem de önlemler alarak ilerlenmesi gerekmektedir. Usule uygun şekilde birtakım çalışmalar sürdüren ekibimiz size gereken müdahaleleri yapacaktır.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.