• info@1007medya.com
  • 0850 297 1007

HABER DETAYI

Kasım 19, 2020 12:24 pm

Yunanistan Vizesi

Yunanistan Vizesi

Yunanistan Vize Genel İçerik ve Genel Bilgileri

Komşu ülke Yunanistan, ülkemize olan yakınlığı nedeni ile turistik seyahatlerde oldukça yoğun talep görmektedir. Özellikle adaların ege bölgesine yakınlığı ve ulaşımın kolaylığı nedeni ile ege bölgesinden turistik amaçla yapılan başvurularda daha fazla talep görmektedir. Yunanistan Avrupa Birliği ve Schengen birliği üyesi olması nedeni ile alacağınız vize türü Schengen vizesidir. Dolayısı ile Yunanistan Schengen vizesi almış olacaksınız. Schengen anlaşması kapsamında serbest dolaşım hakkı tanıdığı Avrupa seyahati planlayan kişiler içinde cezbedicidir.

Yunanistan vizesi başvuruları, yetkili vize başvuru merkezi olan VFS Global’de yapılmaktadır. İşlem süreci ortalama başvuru yapıldıktan sonra 7 ile 15 gün içinde sonuçlanmaktadır. Başvurunuzu yapmadan önce diğer tüm vize başvurularında da olduğu gibi seyahat amacınıza göre vize türünüzü belirlemek ve buna uygun güncel evrak listesinde belirtilen belgeleri temin etmeniz ve randevu alarak başvuru esnasında hazır bulunmanız gereklidir. Başvuru esnasında sizden talep edilen belgelerin doğru ve eksiksiz beyan etmeniz başvurunuzun daha olumlu sonuçlanmasını sağlayacaktır. Bu nedenle maddi ve manevi kayıplar yaşamamanız için profesyonel destek almanızı tavsiye ederiz.
Alacağınız danışmanlık hizmeti sizi yaşayacağınız tüm karmaşa ve bilgi kirliliğinden kurtaracaktır.
Tüm vize başvurularınız için Yes Vize danışmanlık uzman kadromuz ile iletişme geçin. Ayrıca sizleri Doğru ve Güvenilir başvurunun adresi Yes Vize danışmanlık ofisimize bekleriz.

Yunanistan vize izmir üzerinden başvuruları hangi türde başvuru yapacaksanız buna göre bir hazırlık yaparak işlemleri sürdürebilirsiniz.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.