• info@1007medya.com
  • 0850 297 1007

Hüner Hediyelik Organizasyon

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
21 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Hüsna Hüner
  • ADRES: Tepeköy Mahallesi, Hüseyin Yener Cd. no 17 A
  • TELEFON: 0 (545) 583 4613
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

İzmir Torbalı da faaliyetlerini yürüten en iyi organizasyon firmaları arasında yerini almış olan Hüner hediyelik organizasyon firması siz değerli müşterilerimiz için her zaman hizmet kalitesini en iyi seviyeye getirmektedir.
Nişan organizasyonu, kına organizasyonu, evlilik teklifi ve doğum günü organizasyonlar da sizlerin yanında olan firmamız bu tür organizasyonlar da dağıtılan nikah hediyelikleri ve bebek magnetleri çeşitleri ile de hizmet vermeye devam etmektedir. Her türlü hediyelik eşyayı kendi üreten firmamız bünyesinde kokulu taş, pleksi ve ahşap kesim gibi ürünler de bulunmaktadır. Bizleri arayarak firmamız hakkında bilgi alabilirsiniz.
İzmir Torbalı da organizasyon firması arayanlar için öncelikli seçim olan Hüner hediyelik organizasyon firması söz,nişan organizasyonu, kına organizasyonu, evlilik teklifi ve doğum günü organizasyonu gibi bir çok alan da hizmet vermektedir. Organizasyon firmaları arasında öncelikli olmamızın sebeplerinden birisi de verdiğimiz kaliteli hizmetin yanı sıra fiyat politikamızın her daim müşteri memnuniyetine göre dizayn edilmesidir.
Hüner hediyelik organizasyon sadece organizasyon hizmeti vermemekle birlikte bu tarz organizasyonlar da dağıtmalık olarak kullanılan bebek magnetleri, nikah hediyelikleri ve mevlit hediyelikleri gibi farklı dolap süslerini de sizlere sunmaktadır. Geniş ürün portföyüne sahip olan firmamızı pleksi, kokulu taş ve ahşap gibi modelleri tamamen kendisi üretmektedir. Bizleri arayarak ürünlerimiz ve fiyatlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.