• info@1007medya.com
  • 0850 297 1007

Bornova Diş Doktoru

100 ZİYARETÇİ
  • EKLENME TARİHİ: Mart 20, 2023 2:51 pm
  • İLAN TÜRÜ: Alış

Bornova diş hekimleri, diş sağlığınız için özel bir tedavi planı oluştururlar. Bu plan, dişleriniz ve diş etleriniz için gerekli olan tedavi seçeneklerini içerebilir. BORNOVA DİŞ DOKTORU tedavisi planlaması genellikle şunları içerebilir.

Diş fırçalama ve diş ipi kullanma eğitimi: Dişlerinizi ve diş etlerinizi sağlıklı koruyan temel adımdır.

Diş çürüğü tedavisi: Diş çürüğü olan dişleriniz için, amalgam, porselen veya kompozit rezinler gibi diş restorasyonları, kök kanal tedavisi veya diş çekimi gibi seçenekler sunulabilir.

Diş eti tedavisi: Ağrılı diş etleri veya dişleri için diş eti tedavisi, diş eti cerrahisi veya diş eti tedavisi gibi seçenekler sunulabilir.

Ortodonti: Dişlerinizin doğru pozisyonunda olması için, çene uyuşmazlığı, dişler arasında boşluklar veya dişlerin öne doğru çıkması gibi problemler için ortodontik tedavi seçenekleri sunulabilir.

Implant tedavisi: Kaybolan dişlerinizi yeniden koymak için implant tedavisi seçenekleri sunulabilir.

Estetik diş tedavisi: Dişlerinizin görünümünü iyileştirmek için, diş beyazlatma, diş boyama ve dişlerin üzerine renkli kapaklar yerleştirilmesi gibi seçenekler sunulabilir.

Diş tedavisine İzmir’de ihtiyaç duyanlar, BORNOVA DİŞ DOKTORU, her bir hastanın ihtiyacına göre özel bir tedavi planı oluştururlar ve her bir tedavi seçeneğinin avantaj ve dezavantajlarını ayrıntılı olarak açıklar.