• info@1007medya.com
  • 0850 297 1007

SOĞUK ODA SERVİSİ DENİZLİ

81 ZİYARETÇİ
  • EKLENME TARİHİ: Mart 21, 2023 11:54 am
  • İLAN TÜRÜ: Alış

Endüstriyel ürünlerin ve çeşitli gıdaların düşük sıcaklıklarda saklanması için kullanılan soğuk odalar için sunulan SOĞUK ODA SERVİSİ DENİZLİ bölgesinde firmamız hizmet sunar. Bu kapsamda sizlerin memnuniyeti her zaman ön planda tutulur. Servis hizmeti ile 7/24 hizmet verilmesi mümkündür. Sizler de tüm teknik süreçler için firmamız bünyesinde bulunan alanında uzman personelleri tercih edebilirsiniz.

SOĞUK ODA

SOĞUK ODA adı verilen odalar içerisinde bulunan sıcaklığın başka bir yere nakledilmesi sonucunda yapay ısı oluşturulması söz konusu olur. Endüstriyel soğutma cihazları ile soğuk odaların içerisinde 15° ile -40°’ye kadar sıcaklık oluşturulabilir. Ancak her ne kadar ısı yalıtımlı malzemeler kullanılmış olsa da soğuk zincirin bozulmamasına dikkat edilmesi gerekir.
Bu kapsamda firmamız SOĞUK ODA SERVİSİ içerisinde soğuk zincirin bozulmaması için hizmet verir. Ürünlerin uzun süreler boyunca nem dengelerini kaybetmemesi sağlanır. Ancak soğuk odaların bakımları ve onarım işlemlerinde alanında uzman kişilerden destek alınması oldukça önemlidir. Bu kapsamda öne çıkan firmamız ile sorunların ortadan kaldırılması sağlanır.