• info@1007medya.com
  • 0850 297 1007

SOĞUK ODA SERVİSİ MANİSA

97 ZİYARETÇİ
  • EKLENME TARİHİ: Mart 21, 2023 11:59 am
  • İLAN TÜRÜ: Alış

Soğuk odalarda oluşan arızaların giderilmesinin yanında periyodik bakımlarının da yapılması için SOĞUK ODA SERVİSİ MANİSA konusunda öne çıkan firmamız ile gerekli hizmeti almanız mümkündür. Bu kapsamda sizlerin memnuniyeti ön planda tutularak hareket edilir. Aynı zamanda her an servise ulaşabilmeniz için 7/24 hizmet verilir. Teknik süreçler için uzman profesyonel ekibimiz ile sizlerde başarılı bir hizmet alabilirsiniz.

SOĞUK ODA

Soğuk odalar endüstriyel soğutma sistemleri ile ürünlerinin belirli sıcaklıkları saklanmasını sağlar. Bu kapsamda soğuk odaların içerisinde 15 ile -40°’ye kadar sıcaklık oluşturulabilirken yapay bir ısınma oluşturulması söz konusu olur. Odaların içerisini kısa başka bir yere nakledilir. Aynı zamanda SOĞUK ODA içerisinde uygun yalıtıma sahip malzemeler kullanılır.
Ancak SOĞUK ODA içerisinde oluşan soğuk zincirin bozulmaması açısından periyodik bakımların yapılması veya oluşabilecek herhangi bir arızada ürünlerin zarar görmemesi için uzman kişilerden yardım alınması büyük önem arz eder. Bu kapsamda firmamız öne çıkarak bütün sorunların en doğru çözüme kavuşmasını sağlar. Böylelikle ürünler uzun süreler boyunca nem dengelerini kaybetmeden saklanabilir.