• info@1007medya.com
  • 0850 297 1007

GOLD İzmir Tavuk Pilav

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,190 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Bümfa
  • ADRES: Karabağlar
  • TELEFON: 0 (532) 055 8222
  • FAX: Belirtilmemiş
  • GSM: 0 (532) 055 8222
  • WEB SİTESİ: https://www.izmirtavukpilav.com/
  • E-POSTA: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
8+4 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Karabağlar

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

İzmir Tavuk Pilav

Organizasyonlarda özellikle davetlilere tavuk pilav ikram etmek isteyenler için profesyonel olarak gerçekleştirilen çalışmalar sayesinde en iyi şekilde hizmet almanı sağlamaktadır.

Uzun yıllardır bu alanda hizmet vermekte olan firma İzmir tavuk pilav hizmeti ile gerekli olabilecek her durumda kaliteli ve güvenilir hizmet almanızı sağlamaktadır. Ustalar tarafından gerçekleştirilecek olan üretim aşamasının ardından hazırlanan tavuk pilav güvenli bir şekilde belirlenen adreslere teslim edilmektedir.

Düğünü, açılış, sünnet veya söz gibi birbirinden farklı organizasyonlarda özellikle davetlilere ikramda bulunmak isteyenler için kaliteli malzemelerle yapılacak olan üretim aşamasının ardından hazırlanacak tavuk pilav sunuma hazır şekilde teslim edilmektedir. Ekip tarafından gösterilecek olan hassasiyet sayesinde sorunsuz şekilde hizmet almanız sağlanmaktadır.

Düğünler İçin Tavuk Pilav

Evlenecek olan çiftler için özellikle hazırlanacak olan organizasyonlar sırasında davetlilere ikramda bulunmak isteyenler için İzmir tavuk pilav yapımı ile firma en iyi şekilde hizmet almanız için çalışmaktadır. Alanında uzman olan ustalar tarafından yapılacak olan üretim aşamasının ardından hazırlanacak olan tavuk pilav tamamen hijyenik koşullarda belirlenen adrese ulaştırılmaktadır.

Yeterli sayıdaki ekip ile gerçekleştirilen çalışmalar dahilinde sorunsuz şekilde hizmet almanı sağlamaktadır. Gerekli olabilecek her durumda farklı konseptlere uygun şekilde düzenlenecek olan organizasyonlar için hizmet almak isteyenler firma ile iletişime geçerek belirlenecek olan kişi sayısı üzerinden taleplerini iletebilirler. Vermiş olduğunuz kişi sayısına uygun şekilde çalışma yapılmaktadır.

Organizasyonlara Tavuk Pilav Hizmeti

Geniş hizmet kapasitesi ile gerçekleştirilen çalışmalar dahilinde firma düzenlenecek olan her türlü organizasyon için talep etmeniz durumunda tavuk pilav hizmeti vermektedir. Özel olarak hazırlanmış olan üretim sahası içerisinde gerçekleştirilecek olan çalışmalar dahilinde hazırlanacak olan ürünler özellikle lezzetli ve kaliteli hizmet almak isteyenler için en uygun şekilde hazırlanmaktadır.

Mevlit, açılış, düğün, söz, sünnet gibi farklı organizasyonlarda özellikle konuklara yiyecek ikram etmek isteyenler için hazırlanacak olan tavuk pilav davetlilerin özellikle damak zevkine hitap edecek şekilde hazırlanmaktadır. Farklı organizasyonlar konusunda profesyonel hizmet almak isteyenler için firma yıllardır bu alanda gerçekleştirilen çalışmalar dahilinde taleplerinizi karşılamaya devam etmektedir.

Kaliteli Malzeme Kullanımı

Özenle seçilecek olan malzemeler üretim aşaması sonrasında özellikle tavuk ve pilav daha lezzetli olmasını sağlamaktadır. Müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde hizmet vermekte olan firma yapmış olduğu her çalışma da ayni hassasiyeti göstererek kaliteli hizmet almanızı sağlamaktadır. Seçilen öğünlerde özellikle birinci kalite malzeme kullanımı sağlanmaktadır.

Her çalışmada aynı hassasiyet gösterilmektedir. Kaliteli malzemelerin tercih edilmesi özellikle yapılan üretim aşamasının ardından tavuğun ve pilavın daha lezzetli olmasını sağlamaktadır. Bu nedenle üretim aşamasında herhangi bir kısıtlama yapılmadan kaliteli hizmet verilmektedir. Ustalar tarafından yapılacak olan çalışmalar sırasında özellikle her ayrıntı kontrol edilmektedir. Bu sayede firma belirlemiş olduğu kalite standartları ile en iyi şekilde hizmet almanızı sağlamaktadır.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.