• info@1007medya.com
  • 0850 297 1007
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
610 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: İstanbul Tente
  • ADRES: Birlik Mah. Karaoğlanoğlu Cad. No:82 Esenler – İstanbul
  • TELEFON: 0 (212) 568 3985
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Tente sistemleri dört mevsim sizlere koruma desteği sunarak aradığınız kaliteyi sizlerle bir araya getiriyor.

Tente sistemlerini tasarlarken doğru ürün kullanımı önemlidir. Biz farklı mekanlara özel tente sistemleri tasarlayabiliriz. Sarıyer tente olarak her geçen gün daha fazla kişiye ulaşmayı başardık. Ülkemizde oldukça fazla ihtiyaca dönüşmüş olan tente sistemleri, çevremizde ki dış etkilerden tamamen korunabilmek adına gölgelik görevini üstlenen elemanlar arasındadır. Tente sistemleri içerisinde yerini alan tente sistemleri ile güneş, yağmur ile beraber pek çok dış etkiye karşı dayanıklıdır.

Sarıyer Tente Fiyatları

Doğal görüntüsü sayesinde tente sistemleri mekanlarda mükemmel ambiyansların yakalanmasına yardımcı oluyor. Tente sistemleri dayanıklılığı sayesinde uzun ömürlü şekilde kullanılabiliyor. Sarıyer tente fiyatları son derece uygun aralıklarda yer alıyor. Tente sistemleri dış etkilere karşı son derece dayanıklıdır. Tenteler farklı model ve serileriyle dış mekanlara hareketlilik katmaya devam ediyor. Tente uygulamaları eğimli şekilde yapılan tasarımları ile kafelere çok özel alanlar sunabiliyor. Mekanlarınızın çok daha ferah daha şık ve daha kaliteli görünmesini isterseniz bu sistemleri tercih edebilirsiniz.

Tente uygulamaları her türlü hava şartlarında kolay kullanım alanı sunuyor. Bu uygulamalar alüminyum profil raylar üstünde hareket eden motorlu uzaktan kumandalı sistemlerdir. Tente sistemleri estetik ve kaliteli tasarımı ve dizaynı ile beraber yağmur ve karda mükemmel koruma sunmaktadır. Tente sistemleri güvenli bir şekilde su tahliyesi yapar.

Sarıyer’de Güvenilir Tente Sistemleri

Motorlu tente modelleri uzaktan kumandası sayesinde kolay kullanım desteği sunuyor. Farklı fonksiyon ve işlevleri bulunan bu uygulamalar her durumda mekanlarda barınabilmenize yardımcı oluyor. Tavan kısmında bulunan özel brandası sayesinde otomatik pergola tente kar ve yağmur suyunu geçirmemektedir. Tente sistemleri çamur ve fırtınaya karşı dayanıklıdır.

Tente sistemleri hem güneşten hem de diğer hava olaylarından en iyi şekilde korunabiliyor. Alüminyum profilleri sayesinde bu sistemlerin dayanıklılığı daha da artıyor. En ufak ayrıntısına kadar titizlikle üretilen tente uygulamaları aradığınız konforu elinizin altına getiriyor. Otomatik tente sistemleri paslanmaya karşı dayanıklı şekilde tasarlandı. Tenteler mekânınıza şık bir estetik katmaktadır. Kafe, restaurant, iş merkezleri, çay bahçeleri gibi alanlarda kolayca kullanılır. Yaz veya kış her mevsim kullanılan tente sistemleri servis ağı bulunan hizmetlerine garanti iş kapsamınla çalışan, Sarıyer tente firmamız günümüz tente model ve renkleri ile siz değerli müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Tente işleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Tente sistemleri mekanların durumuna göre farklı şekilde tasarlanabiliyor. Evinize her zaman en uygun ağacı seçmek için hemen firmamıza danışabilir ve kolayca kullanmanız gereken tente sistemini kolayca öğrenebilirsiniz. Tente sistemlerinin fiyatları hesaplanması sırasında sistemin uygulanacağı alanın bilinmesi gerekmektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.