• info@1007medya.com
  • 0850 297 1007

GOLD Urla Hafriyat

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
577 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Urla Hafriyat
  • ADRES: Alaçatı Mah. 16078 Sokak No:4 – A Alaçatı ÇEŞME İZMİR
  • TELEFON: 0 (232) 716 6050
  • FAX: 0 (232) 716 6050
  • GSM: 0 (532) 588 8876
  • WEB SİTESİ: https://www.urlahafriyat.net/
  • E-POSTA: info@urlahafriyat.net
  • SOSYAL MEDYA:
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
7+7 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Alaçatı Mah. 16078 Sokak No:4 – A Alaçatı ÇEŞME İZMİR

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

URLA HAFRİYAT

Farklı alanlarda gerçekleştirilecek olan işlemlerinin ardından ortaya çıkacak olan kalıntıların temizlenmesi için hafriyat hizmeti veriyoruz.

Uzun yıllar önce başlamış olduğumuz çalışmalar ile Urla hafriyat hizmetini tamamen profesyonel şekilde devam ettirmekteyiz. Sektörde yaşanan gelişmeleri yakından takip etmekte olan firmamız yeniliklere uygun şekilde çalışma yapmaktadır. Bu sayede sorunsuz şekilde işlemin tamamlanmasını sağlamaktayız.

İzmir Urla başta olmak üzere gerçekleştirmiş olduğumuz çalışmalar ile bölgedeki taleplerinizi karşılayarak en iyi şekilde hizmet almanız için çalışmaktayız. Kaliteli hizmet anlayışı ile yapmış olduğumuz çalışmalar sayesinde gerekli olabilecek her durumda sorunsuz şekilde hizmet alınmasını sağlamaktayız. Alanında yeterli bilgi ve deneyime sahip olan ekibimiz ile çalışma yapılmaktadır.

PROFESYONEL HAFRİYAT ÇALIŞMALARI

Geniş hizmet kapasitesi ile gerçekleştirmiş olduğumuz çalışmalar dahilinde gerekli olabilecek her durumda sorunsuz hizmet almanızı sağlamaktayız. Yeterli kapasitemiz sayesinde bölgede gerekli olabilecek her durumda kısa süre içerisinde çalışmalara başlayarak belirlemiş olduğunuz alanda bulunan hafriyat malzemelerinin taşınmasını sağlamaktayız.

Müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde hizmet vermekte olan firmamız her geçen gün geliştirmiş olduğu çalışmalar dahilinde tamamen profesyonel şekilde hizmet almanızı sağlamaktadır. Ekibimiz tarafından gösterilen hassasiyet sayesinde her çalışmada sorunsuz ve güvenli şekilde işlem yapılmasını sağlamaktayız. Firmamız hizmete başladığı günden itibaren belirlemiş olduğu kalite standartlarından ödün vermeden en iyi ve kaliteli hizmeti almanız için çalışmalarını sürdürmektedir.

İzmir Urla Hafriyat Hizmeti

Talep edilmesi halinde ekibimiz tarafından kapsamlı şekilde gerçekleştirilecek olan çalışmalar dahilinde herhangi bir sorun yaşamadan belirlenen alandaki çalışmaların kısa süre içerisinde tamamlanmasını sağlamaktayız. Uygun araçlar ile yapılacak olan çalışmalar sırasında ekibimiz yaşanabilecek her türlü probleme karşı önlem almaktadır. Bu sayede sorunsuz şekilde çalışmaların tamamlanması sağlanmaktadır.

Yapılan detaylı görüşmeler kapsamında özellikle belirtmiş olduğunuz adrese yönlendirilecek olan ekibimiz tarafından kazı işlemlerini tamamen sorunsuz şekilde yapılmaktadır. Gerekli çalışmaların tamamlanması ile çıkartılacak olan malzemeler uygun araçlar ile taşınmaktadır. Depolama alanı olarak belirlenmiş olan alana götürülerek dökülmesi sağlanmaktadır. Yeterli bilgi ve deneyime sahip olan ekibimiz sayesinde profesyonel hafriyat hizmeti sunmaktayız.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.