• info@1007medya.com
 • 0850 297 1007

GOLD ALMANYA VİZE İZMİR

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
894 ZİYARETÇİ
 • YETKİLİ KİŞİ: Ogün Bey
 • ADRES: Akdeniz Cad.1347 Sok. Anba İŞhanı No:8 D:108 Pasaport – Konak/İZMİR
 • TELEFON: 0 (530) 328 8080
 • FAX: Belirtilmemiş
 • GSM: Belirtilmemiş
 • WEB SİTESİ: https://almanya.vizeizmir.net/
 • E-POSTA: info@vizeizmir.net
 • SOSYAL MEDYA:
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
1+6 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Akdeniz Cad.1347 Sok. Anba İŞhanı No:8 D:108 Pasaport – Konak/İZMİR

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Uzakları yakın eden firmamız Almanya vize İzmir olarak her yıl pek çok kişinin Almanya’ya gitmesine yardımcı olmaktadır. Ülkemizden çok eski yıllardan beri hem çalışmak hem de turist olarak çok sayıda vatandaşımız Almanya’ya gitmek için bir çok işlemleri yapmakta ve çok zor şekilde bu ülkeye yolculuk yapabilirlerdi. Ancak firmamız her türlü gelişmiş ve yenilenmiş hali ile en kısa sürede içinde vize almanızı sağlamaktadır.

ALMANYA VİZE ALMAK İÇİN

İzmir de yaşayan pek çok kişi Almanya vize merkezleri İzmir firmamız sayesinde güven içinde vize işlemlerini yaptırarak hiç vakit kaybetmeden vize almaktadır. Genel olarak ülkemizin dört bir yanında Almanya’ya gitmek isteyen kişiler bulunmaktadır.

Bu ülkeye gitmek için özellikle vize alınması gerekmektedir. Vize almaya karar verdiğiniz zaman kesinlikle güvenilir firmalar ile çalışmanız gerekir ve bu konuda çok dikkatli olunması gerekmektedir. Son günlerde güven konusunda herkes çok tereddütte kaldıkları için çok dikkatli olmakta ve her firmaya şüpheli yaklaşmaktadırlar. Ancak yapmış olduğu kaliteli ve başarılı hizmetleri ile firmamız her zaman güvenilir olduğunu sektöründe bulunan firmalar arasında kanıtlamıştır.

ALMANYA VİZE İŞLEMLERİ HAKKINDA

İzmir gibi büyük bir şehirde çok sayıda Almanya ve diğer ülkelere gerek ticari anlamda gerek ise turist olarak gitmek için bir takım işlemleri tamamlaması gerekmektedir. Özellikle vize olmadan pek çok ülkeye gidemezken Almanya da vize olmadan kabul etmemektedir. Vize işlemleri konusunda firmamız en güvenli ve en kaliteli hizmetleri en kısa süre içinde sizlere yardımcı olmaktadır.

Almanya vize işlemleri İzmir en kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleşmesi için firmamız ile istediğiniz zaman iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Bu işlemler için gerekli olan formlar, vize randevusu alma, hazırlanması gerekli olan dilekçe, seyahati düzenleyen kişilerin yazılarının nasıl hazırlanması gerektiği ve Almanya vize için gerekli olan belgelerin hazırlanması yanı sıra takibinin yapılması dikkat edilmesi gereken önemli bir noktadır.

Almanya Vize İşlemleri Nasıl Yapılmalı?

Almanya vize almak için gerekli işlemler hakkında en doğru bilgilere ulaşmak için hiç vakit kaybetmeden firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Vize almak için ilk olarak;

 • Almanya vize merkez İzmir firmamızı arayarak firma temsilcimize seyahat amacınıza ve durumunuza yani mesleğinize en uygun olan güncel evrak listesiniz talep etmeniz gerekmektedir.
 • En kısa süre içinde e- posta ile gönderilen sizin için uygun olan evrakları hazırlamanız gerekir.
 • Hazırladığınız evrakları kargo aracılığı ile ya da elden vize merkezi İzmir firmamıza ulaştırmalısınız.
 • Almanya İzmir vize işlemleri bölümü olarak biyometri işlemi için randevunuz oluşturulacak ve sizin için randevu tarihi gün ile saat olarak bildirilmektedir.
 • Vize işlemleri sonucu belirlendikten hemen sonra pasaportunuz hazırlanmakta ve bildirmiş olduğunuz adrese posta aracılığı ile gönderilmektedir.

Böylece en kısa süre içinde Almanya’ya gitmek için vize alacak ve bu konuda hiçbir zaman kaybı yaşamadan çok daha kolay bir şekilde vizeye sahip olacaksınız. Profesyonel kadrosu ile firmamız her türlü vize işlemleriniz için çok daha güven içinde hizmetlerini devam ettirmektedir.

Almanya Vize Başvuru Fiyatları Hakkında

Almanya gibi pek çok kişinin ziyaret ettiği bir ülkeye gitmek için gerekli olan vize işlemleri için bir takım ücretlerin ödenmesi gerekmektedir. Ülkeye ticari ya da başka bir sebepten dolayı gitmeye karar verenler kişiler vize almak zorunda olup bunun için gerekli olan evrakları ve ücretleri ödemesi gerekmektedir.

İlk olarak vize başvurusu tapan kişilerin Almanya Konsolosluğu vize bölümü tarafından belirlenmiş vize harcını ödemesi mecburidir. Burası genel anlamda 12 yaş altında olan çocuklardan vize harcı talep etmemektedir. Vize başvurusu yapan kişilerden talep edilen bu harcın ödemesinden sonra vize kabul edilmez ise başvuru yapan kişiye geri ödeme yapılmaz. Her zaman sunmuş olduğu kaliteli ve güvenli hizmetleri ile firmamız adından söz ettirmektedir.

Almanya vize başvuru fiyatları hakkında bilgi almak için firmamız ile iletişime geçtiğiniz zaman 2019 yılına ait Almanya vize ücretlerini öğrenebilirsiniz. Ayrıca vize ücretleri almak isteyen kişilerin vize türlerine göre daha farklı olmaktadır. Almanya vize başvuru ücretleri vize harç ücreti, başvuru hizmet ücreti, danışmanlık hizmet ücreti olarak toplam vize başvuru ücreti olarak belirlenmektedir. Bu konuda merak ettiğiniz ve cevap aradığınız tüm sorulara hakkında firmamız ile irtibata geçerek bilgi alabilirsiniz.

Almanya Vize Başvuru Danışmanlık Hizmetleri Hakkında

Genel olarak dünya da bulunan ülkelere ticari ya da turistik olarak gitmek için vize alınması gerekir. Çok eski yıllardan beri ülkemizde bulunan vatandaşlarımız Almanya’yı tercih etmektedirler ve vize almak zorunda olunan ülkeler arasında yer almaktadır. Almanya vize başvuru danışmanlık hizmetleri veren firmamız sayesinde vize alırken çok fazla zaman kaybı yaşamaz ve çok daha kısa bir süre içinde vize sahibi olabilirsiniz.

Vize alma konusunda bilgi sahibi olmayan kişiler için son derece uygun olan bu sistem aracılığı ile pek çok formalite işlemlerden uzak duracak ve hızlı bir şekilde işlemleriniz tamamlanmış olacaktır. İşinde uzman olan profesyonel kadromuz sayesinde en doğru bilgilere ulaşırken yapacağınız işlemler için zaman kaybı yaşamanıza gerek kalmaz. Böylece vize alırken çok fazla beklemek zorunda kalmadan çok daha kolay bir şekilde işlemlerini bitecektir.

Almanya Vize Ücretleri Hakkında Diğer Bilgiler

Almanya vize alırken verilen ücretler hakkında bilinmesi gereken bilgiler bulunmaktadır ve bu bilgiler şunlardır;

 • Almanya vize ücreti iade edilmez.
 • Almanya vize ücreti tek başvuru olarak ödenme yapılmaktadır. Ret yanıtı alınması durumunda yeni başvuru yapılırken tekrar ücret ödenmesi gerekmektedir.
 • Almanya vize ücreti kesinlikle devir yapılamaz ve başka kişilere satılması imkansız olmaktadır.
 • Almanya vize ücreti yatırıldıktan sonra sadece Almanya vizesi alırken kullanılmaktadır.

Almanya Vize Başvuru Türleri Nelerdir?

Vize almak için gerekli olan evraklar, formlar ve belgeler için Almanya vize başvuru türleri farklı olmaktadır. Bu farklılıklara göre vize alma işlemlerinde de değişiklikler olmaktadır. Almanya vize başvuru türleri Almanya turist vizesi, ticari vizesi, aile ya da akraba ziyaret vizesi, Almanya aile birleşimi vizesi gibi çeşitleri bulunmaktadır. Almak istediğiniz vize türlerine göre gerekli olan evrak, belge, formlar ve ücretler daha farklı olmaktadır. Başvuru yaparken işlemlerin doğru bir şekilde ilerlemesi için vize türünün bildirilmesi gerekmektedir.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.