• info@1007medya.com
  • 0850 297 1007
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
188 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Belirtilmemiş
  • TELEFON: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

ANKARA KASET FİLTRE kaset filtre sektörünün Ankara’daki temsilcisi konumunda olan bir firmadır. Kaset Filtre – bir diğer değişle Panel Filtre, filtreleme sistemlerinin en önemli parçası olarak, kirli molekülleri yakalayarak dışarı çıkışını önler. Bir nevi süzgeç görevi görür. Ankara Kaset Filtre, çeşitli model seçenekleri ve kaliteli ürünleriyle Ankara’da sektörümüzün lideriyiz. Kaset filtrenin bir diğer adı Panel Filtre’dir. Ankara Panel Filtre, kaset filtre üretiminde en kaliteli ürünleri üretir. Bu nedenle ürettikleri kaset filtreler uzun ömürlüdür. Amacına hizmet ederken hem dayanıklıdır hem de tam performans sergiler.

Kaset Filtre Modelleri

Kaset Filtre Ankara, geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Firmanın ürün kataloğunda yer alan Kaset Filtre türlerinden bazıları:

Aktif Karbon Filtre Ankara

Aktif Karbon Filtre, kirli gaz moleküllerini yakalayarak hapseden bir filtre türüdür. Filtrenin kullanım sebebi, yüzeyinde bulunan milyonlarca gözenek sayesine kirli veya zararlı gazların geçmesine engel olmaktır. Ayrıca bu gözenekler kötü kokuları da geçirmez. Havada salınan uçucu organik bileşikler. Aktif Karbon Filtre aracılığı ile filtrelenebilir ancak küf ve nem gibi moleküllerden kurtulmak veya bu molekülleri havadan ayırmak pek mümkün değildir.

Metal Filtre Ankara

Kaset Filtre modellerinin büyük bir kısmı metal kenarlıklara sahiptir. Filtrelerin metal kenarlıklı yapıları, daha güçlü olmasını sağlamak amacıyla geliştirilmiştir. Bu özellik dayanıklılık süresini artırır. Metal Filtre alt türlerinden biri de G4 Metal Kaset Filtre bu örneklerden biridir. Fiyat ve ürün seçenekleri hakkında detaylı bilgi almak için www.kasetfiltre.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.