• info@1007medya.com
  • 0850 297 1007

GOLD AVRUPA ÇOCUK AKADEMİ

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
728 ZİYARETÇİ
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
7+7 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

621/1 SOKAK NO:6 SEYHAN MAHALLESİ BUCA / İZMİR

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

AVRUPA ÇOCUK AKADEMİ EĞİTİM KURUMLARI ,okul öncesi eğitimde 20 yıllık tecrübesi ile geleceğin mutlu ve başarılı bireylerinin yetişmesini sağlayan Türkiye merkezli sayılı kuruluşlardandır

Vizyonumuz
Eğitim kadrosunun deneyim ve tecrübelerini anne şefkati ile birleştiren kurumumuz, geleceğimizin teminatı olan yavrularımızın beden, zihin, ruh ve ahlak gelişimlerini geliştirmeyi amaç edinmiştir.

Bir aile sıcaklığı, anne-baba şevkati, öğretmen sorumluluğu ve tecrübesi ile yola çıkmıştır. Kurumumuzun en önemli amacı; kendine güvenen, kendi başına karar verebilen, öğrenme isteği duyan, başarılı, sağlıklı, yaratıcı, meraklı, aktif ve neşeli başkasının haklarına ve inançlarına saygılı, güzel ahlaklı, sorumluluk sahibi bireyler yetiştirmektir.

Uzman kadromuz ve modern kaliteli bir eğitim anlayışımız ile her türlü teknolojik ve fiziksel donanımına sahip güvenilir, özgür düşünceye sahip eğitimde öncü bir kurum olmayı hedefliyoruz.

Eğitim-öğretim etkinliklerinin her aşamasında, teknolojik alt yapısı ve donanımı ile bilim ve teknolojiden, sanat ve spora kadar uzanan geniş bir yelpaze, bilgi kaynaklarına hızla ulaşabilen, geleceği şekillendirebilecek donanım ve cesarete sahip gençleri yetiştiren, kalitesiyle örnek gösterilen saygın bir özel eğitim kurumu olmaktır.

Eğitimde kaliteyi, daima en üst seviyede tutmayı göz önünde bulundurarak, hayat boyu öğrenmeyi ilke edinen, evrensel düzeyde gerekli ve donanıma sahip yaşamında mutlu ve başarılı bireyler yetiştirerek, geleceğin dünyasına yön veren ileri düzeyde, lider bir eğitim kurumu olarak ilerlemektedir.

Misyonumuz
Kurumumuz; Fiziksel olanaklar, modern pedagojik yöntemlerin temel alındığı uygulamalar, uzman eğitim kadrosu ve sosyal yetenekleri ortaya çıkaran sınırsız etkinliğiyle, parlak bir geleceğin yolunu açıyor. Öğrenciler, bilgiyi ezbere dayalı olarak değil, araştırarak, sorgulayarak, yaparak ve yaşayarak edinirler. Çocuklar, disiplini ve benlik saygısı gelişmiş, toplumda birey olarak yer aldığının farkında olan, paylaşımcı, kendini ifade edebilen, sorumluluk sahibi, kendi haklarını korurken başkalarının haklarına saygı gösteren, gelenek ve göreneklerimize karşı duyarlı, doğayı koruyan ve Atatürk ilke ve devrimlerine bağlı bireyler olmak üzere eğitim alırlar.

Kurumumuz da, her eğitim sınıfında, çift öğretmen görev yapmaktadır.
Değer ve ilkelerimiz; okulumuzda “Her çocuk özeldir” anlayışı ile hareket edilir.
Okulumuzda çocuklardaki yaşama sevincinin ve yaratıcılığın tüm yaşamlarına yansımasını sağlayan etkin bir eğitim programı uygulanır.
Milli ve manevi değerlerine bağlı,
Duygu ve düşüncelerini özgürce ifade edebilen, kendine güvenen,
Kendisi ve çevresiyle barışık mutlu, özgüvenli,
Türkçeyi doğru ve düzgün kullanabilen, insanı, çevresini, hayvanları, doğayı seven çocuklar yetiştirmek için varız.
Amaçlarımız
Öğrenmekten Keyif alan,
Öğrendiklerini hayata yansıtabilen,
Kendine özgü fikirleri olan kendi kararlarının sorumluluğunu üstlenebilen,
Mazereti değil çözümü üretmeye çalışan, kendini iyi tanıyan ve yöneten, ihtiyaç duyduğu bilgiye kolayca ulaşabilen kişisel nitelikler bakımından donanımlı bireyler yetiştirmektir.
Çocuklara kendi etkinliklerini seçebildikleri ortamlar hazırlayarak, onların, plan oluşturma, izleme, uygulama, tamamlama ve yorum yaparak kendilerini ifade etme ve özdisiplin yeteneklerini geliştirmelerine olanak tanımak.
Çocuklarımız zihinsel, bilişsel ve fiziksel anlamda destekleyen, akademik olarak okula, duygusal olarak hayata hazırlamak.
Neden Biz?
Biz çocukların kendini ifade edip üretebilmesi için onları yetiştiriyoruz.
Çocuğunuzun var olan yeteneklerini bulunduğu noktadan alıp farklı ve ileri noktalarda keşfetmelerine olanak sağlarız.
Bizler çocuklarınızı tanıyoruz, gözlemliyoruz, yetenekleri doğrultusunda yönlendiriyoruz.
Klasik anaokullarından bizi ayıran ana unsur ezberci olmamamızdır. Uyguladığımız birçok yaklaşımın özü aynıdır. Kısacası klasikçi değiliz. Bizler çocuklara deneyerek farklı ortamlar sağlıyoruz.
Öğretmenlerimiz rehberdir. Resim, drama ve atık materyal, geri dönüşüm ve benzeri çalışmaları gibi birçok farklı çalışma yaparken sabit ortamlarda kalmıyoruz.
İlgi alanlarını değiştirerek üretkenliklerini geliştiriyoruz.
Bizler sosyal sorumluluk kapsamında Değerler Eğitimi uyguluyoruz. Farkındalıkları azalan çocuklarımızın sağlıklı ve duyarlı olmaları biz ebeveynler için bir ödüldür.
“AVRUPA ÇOCUK AKADEMİ EĞİTİM KURUMLARI” okul öncesi eğitimde yeni gelişmeleri takip ederken, sadece çocuklarımıza değil yetişkinlere de günümüz toplumsal ve eğitim koşullarına uygun bilgi vererek, her açıdan ülkemizin en iyi ve diğer benzer kurumlara liderlik edebilecek okullarından biri olmayı hedef edinmiştir.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.