• info@1007medya.com
  • 0850 297 1007

GOLD Aydın Bronz Döküm Firmaları

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
298 ZİYARETÇİ
SERVİS YERLERİ AYDIN
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
6+4 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

129/15 Sokak No:23 4.Sanayi Sitesi Bornova-iZMiR

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Bronz döküm kayıp balmumu yöntemi olarak da tanınır ve seramik kabuğa erimiş bronz dökülerek yapılır. Bronz döküm ile elde edilen ürünler arasında dişli, kızak gibi farklı sektörlerde yaygın olarak kullanılan malzemeler vardır. Firmamız 20 yılı aşkın tecrübesi ile Aydın bölgesinde bronz döküm hizmeti vermektedir.

Bronz Döküm Nedir?

Temel olarak bakır alaşımlarından elde edilen ürünlerin imalatıdır. Bronz döküm ile elde edilen ürünlerin kullanıldığı farklı sektörler vardır. Bu sektörler arasında gemi, vana, pompa ön plana çıkmaktadır. Bronz döküm firmaları Aydın bölgenin dişli, kızak gibi ihtiyaçlarını karşılamak adına hizmet verir. Firma seçiminde dikkat edilmesi gereken önemli unsurlar vardır. Döküm kalitesi, müşteri memnuniyeti gibi hususların dikkate alınması önemlidir.

Firmamız edindiği tecrübelerle müşteri memnuniyeti ve döküm kalitesini ilke edinmiştir. Ağırlık verdiğimiz savurma döküm yöntemi ile elde edilen ürünler kaliteli ve ekonomik değeri yüksektir. Bununla birlikte temiz ve verimli ürünler imal edilir. Firmamız tüm müşterileri ile özel olarak ilgilenerek yılda 60 tona kadar ürün imal etmektedir.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.