• info@1007medya.com
  • 0850 297 1007

GOLD Aydın Marka Tescil Firmaları

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
747 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Kalender Patent
  • ADRES: Aydın Merkez
  • TELEFON: 0 (532) 365 8943
  • FAX: Belirtilmemiş
  • GSM: 0 (532) 365 8943
  • WEB SİTESİ: https://www.aydin.markatescilfirmalari.net/
  • E-POSTA: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
2+3 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Aydın Merkez

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

MARKA TESCİL AYDIN

Marka, bir ürün ya da hizmeti başkalarının ürün ve hizmetlerinden ayırt etmeyi sağlayan isim, logo ve şekillerdir. Bir firmanın kendine özgü markası en değerli varlığıdır. Zira artık firma markası ile insanların belleğinde yer eder ve tanınır. Böylece kişiler firma adını bilmeseler de markasını mutlaka bileceklerdir. Etkili reklam ve iş geliştirme alanında marka çok önemlidir. Marka tescil işlemi Türkiye Patent Enstitüsü tarafından yapılır. Tescili yapılan marka 10 yıl boyunca bir başkası tarafından kesinlikle kullanılamaz. Marka tescil yaptırmak için TPE’ye şahsen başvurmak ya da marka vekili denilen yetkili bir firma ile markanızı alabilirsiniz. TPE başvuru süreci uzun ve yorucu bir işlem olduğundan kuruluşlar marka vekili hizmeti alırlar. Marka tescil Aydın firmamız sizler için marka tescil işlemlerini en iyi şekilde takip ederek markanızı kısa sürede alabilmenizi sağlayan bir marka vekilidir.

MARKA TESCİL İŞLEMİ NASIL YAPILIR

Marka tescil için Aydın marka tescil firmaları marka vekili olarak sizler için başvuru ve işlemleri yaparak markanızı istediğiniz şekli ile almanızı sağlar. Marka alanında 45 adet sınıf bulunur. Sizin için en uygun sınıfı ya da sınıfları seçerek Türkiye Patent Enstitüsüne marka başvurunuzu yaparız. Marka sınıfı ödemesi yapıldıktan sonra başvurunuz işleme alınır. 9-10 ay gibi bir süre marka tescilinizi sizin için sürekli takip ederek yapılması gereken herhangi bir işlem var ise sizin adınıza yaparız.

Marka Tescili Hizmeti Sunuyoruz

Marka olmak ve tescil ettirerek diğer kurum ve kuruluşların kullanımını engellemek isteyen tüm şahıs ve kuruluşlar için marka tescil Aydın firmamız marka tescil vekili hizmeti sunuyor. Aydın marka tescil ekibimiz uzman ve birikimli hukukçular, marka ve patent vekilleri ile hizmet verir. TPE yeterlilik sınavından geçmiş eğitimli yetkililerimiz marka tesciliniz için çalışarak gerekli tüm işlemleri sizin adınıza yaparlar. Türk Patent Enstitüsü, Avrupa Patent Ofisi ve Dünya Fikir Enstitüsü ile irtibat halinde olan marka vekillerimiz tüm işlemlerinizi ve haklarınızı koruma işini sizin için yürütür. Marka tescil işleriniz için hizmetinizdeyiz.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.