• info@1007medya.com
  • 0850 297 1007

GOLD Bornova Lokmacı

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
472 ZİYARETÇİ
SERVİS YERLERİ İZMİR
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
5+8 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

İzmir/Bornova

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Bornova Lokmacı Lokma dağıtımında sizlere en iyi desteği vermeye devam ediyoruz. Şimdi tek bir tıkla lezzetli lokmalarımızı tadabilirsiniz.

Buca hayır lokması konusunda tamda beklentilere cevap verebiliyoruz. Bornova Lokmacı firması olarak başarılı imalat desteği sunuyoruz. İlçenin her yerinde faaliyet gösteriyoruz. Her zaman yüksek kalitede hizmet sunabilmek için çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Sağlıklı ürün konusunda aşırı dikkat ediyoruz.

Bornova Lokmacı Yüksek standartlarda lokma dağıtım hizmetini buradan istediğiniz zaman alabilirsiniz. Ustalarımız lokma konusunda işinin ehli kişilerdir. Her zaman lezzetli lokmaları sizler için hazırlayabilirler. İnternet adresimiz üzerinden sizler için hazırladığımız hayır lokması paketlerini inceleme altına alabilirsiniz. İstediğiniz zaman hayır lokmalarımızı sizler için dökebilirsiniz.

Bornova Lokmacı Buca üzerinde aradığınız lokma dağıtım desteği sizlerle bir araya geliyor. Pratik ve lezzetli tarifiyle lokmalar pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir.

izmirlokmacisi.net

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.