• info@1007medya.com
  • 0850 297 1007

GOLD Buca Diş Doktorları

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
539 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Dentasey Diş Polikliniği
  • ADRES: Barış Mah. Menderes Cad., No: 164/A D: 1-2 Şirinyer, 35370 Buca/İzmir
  • TELEFON: 0 (232) 452 2967
  • FAX: Belirtilmemiş
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: https://www.bucadisdoktorlari.com/
  • E-POSTA: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
2+8 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Barış Mah. Menderes Cad., No: 164/A D: 1-2 Şirinyer, 35370 Buca/İzmir

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Buca Diş Doktorları

Diş ve ağız sağlığı herkes için çok önemlidir. Dişler, insanların en fazla önem verdiği şeylerden biridir. İyi bir gülümsemeye ve sağlıklı bir ağıza sahip olmak isteyenler dişlerine iyi bir şekilde bakım yapmalıdır. Aynı zamanda çocuk ya da yetişkin fark etmeksizin herkesin dışında sorunlar olabilir. Dişlerinde herhangi bir sorun olan kişiler, bunun için diş doktoruna gitmelidir. Ülkenin Buca’da dahil olmak üzere her yerinde diş doktorları vardır. Buca diş doktorları arayan kişiler, merkezimize gelerek bizden hizmet alabilir. Uzman diş doktoru tedavisi almak için Buca’da bizi tercih edebilirsiniz. Dişlerinize her türlü bakımı yapıyor ve aynı zamanda bütün tedavileri uyguluyoruz. Bizden hizmet alarak siz de daha sağlıklı dişlere ve sağlıklı bir ağıza sahip olabilirsiniz.

Buca Dış Doktoru Hangi Dış Sorunlarını Tedavi Eder?

Buca’da bulunan merkezimizde uzman doktorlardan hizmet alarak dişlerinize çeşitli tedaviler uygulayabilirsiniz. Diş doktorları tarafından tedavi edilen birçok diş rahatsızlığı vardır. Çürük dişler için Buca’da diş doktorunu tercih edebilirsiniz. Diş çekimi en fazla yapılan şeylerden biridir. Çürük ve sallanan dişlerin çekimi için tedavi görmek mümkündür. Aynı zamanda ayrık dişlere sahip olan insanlar için de çeşitli tedaviler uygulanıyor. Bunun yanı sıra sararmış dişlerin beyazlatılması ve benzeri daha birçok diş tedavisi mevcuttur. Buca diş doktorları arasında yer alan uzman hekimlerimizden tedavi görmek için merkezimizi tercih edebilirsiniz. Merkezimizde sizlere tamamen profesyonel bir şekilde hizmetler veriliyor ve dişlerinizle ilgili her konuda yardımcı olunuyor. Daha sağlıklı ve iyi dişlere sahip olmak için bizden her zaman hizmet alabilirsiniz.

Buca’da Uzman Diş Doktorlarından Tedavi

Buca’da yaşayan kişiler için donanımlı bir merkezde kaliteli diş tedavi hizmetleri sunuyoruz. Dişinizde meydana gelen sorunlar için uzman doktorlardan tedavi görmeniz çok daha yararlı olur. Buca diş doktorları arasında en iyilerden olan uzman hekimler ile sizlere her konuda hizmet veriyoruz. Hemen dişinizde meydana gelen rahatsızlıkları tedavi ettirmek, daha sağlıklı diş ve ağıza sahip olmak ve aynı zamanda daha iyi gülmek için bizi tercih edebilirsiniz.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.