• info@1007medya.com
  • 0850 297 1007

GOLD BUCA İPHONE SERVİS

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
541 ZİYARETÇİ
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 23:00
SERVİS SAATLERİ 09:00 - 23:00
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
4+2 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Menderes Caddesi No: 68/A BUCA / İZMİR

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Buca iphone Servisi iphone özel teknik servisiniz olarak sizlerin tablet ve telefonlarınızın tamirini gerçekleştirmekteyiz. Orjinal yedek parça stokumuz sayesinde sizlerin telefon ve tabletlerini ilk günkü haline getirmekte ve bu işlemler sonucunda da 1 yıl boyunca garanti vermekteyiz. Buca iphone Servisi olarak garanti hizmetimiz içerisine işçilik hizmetleri de girmektedir. Teknik servis olarak ilke edindiğimiz müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız sürmekte ve de her zaman da bu yönde devam etmektedir. Buca iphone Servisi, piyasada bulunmakta olan diğer servislerden farklı olarak sizlere sunduğumuz fiyat ve hizmet politikası her zaman sizlerin avantajına olacak şekilde düşünülmektedir.

Servisimize getirdiğiniz tüm cihazlarınızı teslim aldıktan sonra sizlere bir dekont vererek her hangi bir gelişme olduğunda sizlerle iletişime geçmekteyiz.

Buca iphone Servisi

Sizlere ıpone teknik servis olarak özel hizmet veren firmamız; bütün tamirat, tamirat hataları ve parça değişimlerini bir yıl boyunca garanti kapsamı altına almaktadır. Garanti kapsamı dışında kalan ıpone marka cihazlarınızı hiç düşünmeden servisimize getirerek Buca iphone servisi imkânlarımızdan sizler de faydalanabilirsiniz.

Cihazınız ilk olarak sizlerden bir dekont karşılığında teslim alınarak sizlerin de vereceği arıza bilgileri doğrultusunda incelemeye alınır ve bilgisayarımızda bulunan arıza tespit programı ile kısa sürede arızası tespit edilir. Daha sonra sizler ile iletişime geçilir ve sizden alınan onay doğrultusunda arıza tamiri gerçekleştirilir. Buca iphone servisi firmamızda değişimi veya sadece işçilik ile tamir konusunda yapılan işlemler sonucu alınacak ücret te sizlere sunulur ve isteğiniz doğrultusunda tamir işlemi uygulanır.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.