• info@1007medya.com
  • 0850 297 1007

GOLD Bursa Cam Balkon

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
760 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Dip Yapı İnşaat
  • ADRES: Konak Mahallesi Şehit Pilot Teğmen Rafet Özsoy Sokak No:1/A NİLÜFER/BURSA
  • TELEFON: 0 (541) 855 4157
  • FAX: Belirtilmemiş
  • GSM: 0 (541) 855 4157
  • WEB SİTESİ: https://www.bursacambalkon.info/
  • E-POSTA: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
5+5 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Konak Mahallesi Şehit Pilot Teğmen Rafet Özsoy Sokak No:1/A NİLÜFER/BURSA

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Cam balkon sistemleri, günümüzde çok yaygın bir şekilde kullanılıyor. Evlerin balkonları, hava koşulları  güzel olmadığı zamanlarda kullanıma uygun olmaz. Bu nedenle de balkonlar, özellikle sonbahar ve kış aylarında işlevini yitirir. Cam balkon sistemleri ise balkanların her zaman kullanılmasına ve işlevini yitirmemesine imkan verir. Bu yüzden de cam balkon, birçok yerde tercih edilir ve özellikle evlerde çok sık kullanılır. Cam balkonlar, firmamız tarafından profesyonel olarak kullanıma sunuluyor. Birbirinden farklı alanlarda cam balkon sistemleri kullanma imkanı veriyoruz. Bursa cam balkon firması olarak sektörde ön plana çıkıyor ve çok fazla tercih ediliyoruz. Cam balkon sistemlerimiz hem özellikleri hem de görünüşleri sayesinde fazlasıyla kullanışlıdır.

CAM BALKON SİSTEMLERİ NEDİR VE NASIL KULLANILIR?

Cam balkon sistemlerimiz temel olarak balkonların her zaman kullanılmasına imkan veren açılabilir kaplama ürünleri şeklinde tanımlanabilir. Bu sistemler, raylar üzerine kurulur. Ray üzerinde bulunan camlar, balkonun köşelerine doğru açılır ve toplanır. Böylece cam balkonlarımız tamamen köşelerde toplanarak balkonun aynı şekilde kullanılmasında etkili olur. Cam balkon sistemlerini kullanmak bu kadar basittir.Bursa cam balkon firması olarak kaliteli ürünlerimiz ile bu sektörde faaliyet gösteriyoruz. Cam balkonlar hem işlevsel hem de görsel olarak ön plana çıkan sistemlerdir. Bursa’da cam balkon sistemlerine sahip olmak isteyenler için profesyonel olarak kaliteli ürünler ile hizmet veriyoruz.

Cam Balkon Sistemlerinin Özellikleri Nelerdir?

Cam balkon sistemleri çok fazla özellikli ve kullanışlı ürünlerdir. Bu sayede de her geçen gün daha yaygın bir şekilde kullanılıyor. Firmamız tarafından sizlere sunulan bu sistemler genel olarak temperli veya lamine cam gibi camlardan üretilir. Bu sayede daha güvenli ve kaliteli olur. Aynı zamanda cam balkon sistemlerimiz her türlü hava koşuluna karşı dayanıklıdır. Yağmur ve rüzgar gibi etkenlere karşı dirençli bir tasarıma sahiptir. Havada uçuşan toz, polen ve haşerelerin balkondan uzak durması için de oldukça kullanışlı ürünlerdir. Bursa cam balkon firması olarak sizlere sunduğumuz ürünler aynı zamanda ısı ve ses yalıtımı da yapabiliyor. Dayanıklı ürünler ile olması sayesinde de uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanım özelliği bulunuyor.Cam balkon sistemlerimiz sadece işlevsel özellikleri ile değil, görsel özellikleri ile de ön plana çıkıyor ve çok fazla tercih ediliyor. Bütün cam balkon sistemlerini estetik bir görünüme sahiptir. Cam balkonlar genel olarak bunlar ve benzeri özelliklere sahiptir. Bursa’nın her yerinden bize ulaşarak cam balkonlara sahip olabilirsiniz. İl genelinde avantajlı bir şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz.

Cam Balkon Sistemlerinde Güvenlik

Firmamız tarafından sizlere sunulan ürünler sadece kalitesi ile değil birçok özelliği sayesinde kullanışlı oluyor. Cam balkon sistemleri oldukça güvenli sistemlerdir. Çünkü firmamız tarafından üretim aşamasında temperli ve benzeri camlar kullanılır. Bu sayede de herhangi bir durumda cam kırıldığı takdirde kimse zarar görmez. Çünkü cam balkon sistemlerimizi kırılma durumunda ufak parçalara ayrılacak şekilde üretiyor ve bunun için temperli ve benzeri camlar kullanıyoruz. Güvenlik açısından daha iyi hale getirdiğimiz cam balkonlarımız çok sağlam ve dayanıklı ürünlerdir. Bu sayede de genel olarak kırılma durumu yaşanmaz. Yine de böyle bir durum için de çok özellikli ürünler tasarlıyoruz. Bursa’da faaliyet gösteren firmamız, herkese kaliteli cam balkon sistemleri ile hizmetler sunuyor.

Dış Etkenlere Karşı Dirençli Cam Balkonlar

Cam balkon sistemleri dış etkenlere karşı fazlasıyla dirençli olan ürünlerdir. Firmamız tarafından sizlere sunulan cam balkonlar, her hava koşuluna karşı dayanıklıdır ve yaz ya da kış fark etmeksizin kullanılabilir. Yağmur ve kar gibi yağışlardan etkilenmeyen cam balkon sistemlerimiz aynı zamanda sert rüzgarlara karşı da çok dirençlidir. Bunun yanı sıra dış etkenler arasında toz, polen, uçan haşereler, uçuşan yapraklar ve benzeri şeyler de yer alır. Cam balkon sistemlerimiz kapatıldığı zaman balkonu dış etkenlere karşı dirençli bir alan sunar. Açıldığı zaman ise balkonu yine eskisi gibi kullanma imkanı verir. Bu sayede firmamız tarafından kullanıma sunulan cam balkonlar Bursa’nın her ilçesinde tercih ediliyor. Firmamız gerek kaliteli ürünleri gerekse faydalı hizmetleri ile cam balkon sektöründe ön plana çıkıyor.

 

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.