• info@1007medya.com
  • 0850 297 1007

GOLD Bursa Giyotin Cam

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
928 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Dip Yapı İnşaat
  • ADRES: Konak Mahallesi Şehit Pilot Teğmen Rafet Özsoy Sokak No:1/A Nilüfer Bursa
  • TELEFON: 0 (541) 855 4157
  • FAX: Belirtilmemiş
  • GSM: 0 (541) 855 4157
  • WEB SİTESİ: https://www.bursagiyotincam.com/
  • E-POSTA: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
2+7 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Konak Mahallesi Şehit Pilot Teğmen Rafet Özsoy Sokak No:1/A Nilüfer Bursa

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Giyotin cam, son yılların popüler cam sistemleri olarak ön plana çıkıyor. Genel olarak hem kaliteli olması hem de kullanışlı olması sayesinde çok fazla tercih edilen Giyotin camlar, özellikleri ile oldukça avantaj sağlıyor. Bu camların bir diğer adı ise hareketli küpeşte cam sistemleri olarak geçer. Yeni ve gelişmiş cam sistemleri olan giyotin camlar, motorlu bir otomatik çalışma mekanizmasına sahiptir. Sistemde bulunan camlar hareket edebilir ve bu hareket dikey bir şekilde yapılır. Giyotin cam modelleri, bu özelliği sayesinde her geçen gün daha yaygın bir şekilde kullanılıyor.Bursa giyotin cam firması olarak bu cam sistemleri ile sizlere hizmet veriyoruz. Bursa’nın her yerine bu hizmeti sunuyoruz.

GİYOTİN CAM SİSTEMLERİ NEDİR?

Giyotin cam sistemleri, tamamen otomatik bir şekilde açılan cam panellerinden oluşan sisteme denir. Bu sistemde bulunan cam paneller, dikey bir şekilde açılım gösterir. Dikey olarak açılan can panelleri oldukça kullanışlıdır. Firmamız tarafından Bursa’da bu cam sistemleri kullanıma sunuluyor. Birbirinden farklı cam sistemleri arasından giyotin cam sahibi olmak isteyenler için sektörde uzun süredir faaliyet gösteriyoruz. Sizlere sunduğumuz giyotin cam sistemleri, istenilen seviyede kolay bir şekilde tutulabiliyor. Yani dikey açılan cam panelleri, isteğe bağlı olarak farklı yüksekliklerde açılabilir. Aynı zamanda sunmuş olduğumuz bu sistemlerde cam sayısını arttırma imkanı da vardır. Bizden hizmet alarak Bursa’da bu cam modellerine hemen sahip olabilirsiniz.

Giyotin Cam Sistemleri Hangi Alanlarda Kullanmak İçin Uygundur?

Giyotin cam sistemleri, birçok farklı alanda kullanmak için uygundur. Bu cam sistemlerinin en önemli özelliklerinden bir tanesi de budur. Bursa giyotin cam sistemleri firmamız tarafından isteğe bağlı olarak farklı alanlar için özel cam sistemleri tasarlanır. Aynı zamanda bu sistemlerin montajlama işlemleri de firmamız tarafından profesyonel olarak yapılır. Firmamız gerek satış gerekse montajlama hizmeti ile birçok yere giyotin camları sunuyor. Giyotin cam kullanımı en fazla pencerelerde yapılıyor. Pencerelerde hem kullanışlı hem de faydalı olan bu camlar oldukça fazla tercih edilir. Firmamız aynı zamanda kafe ve restoranlara özel giyotin cam sistemleri de üretiyor. Kafeler ve restoranlar, giyotin cam modellerinin en fazla kullanıldığı alanlardan biridir. Bir diğer kullanım alanı ise mağaza vitrinleridir. Şık camlar olduğu için firmamız bu sistemleri mağazalarda da kullanıma sunuyor. Oda bölmesi olarak ya da açık balkonlarda kullanmak için de giyotin cam kullanabilirsiniz. Bunlar ve benzeri daha birçok alanda giyotin cam kullanımı yapılır. Çünkü giyotin cam modellerimiz alana özel olarak firmamız tarafından profesyonelce tasarlanıyor ve üretiliyor. Daha sonra yine profesyonel bir şekilde montajlama işlemi de yapıyor ve giyotin cam sistemini kullanıma sunuyoruz.

Sistemdeki Farklı Cam Seçenekleri

Giyotin cam sistemlerinde bulunan cam modeli isteğe bağlı olarak değiştirilebilir. Yani tercih edilebilecek birden fazla cam modeli vardır. Firmamızdan hizmet alırken isteğiniz cam modelini belirtebilir ve sistemde kullanılmasını sağlayabilirsiniz. Giyotin cam sistemlerinde kullanılan modellerden biri temperli camlardır. Firmamız tarafından sunulan bu cam modeli çok kullanışlı ve sağlamdır. Aynı zamanda ısı cam çeşitlerini de sizlere sunuyoruz. Bursa giyotin cam firması olarak sunduğumuz bir diğer seçenek ise lamine camlardır. Bu sistemlere sahip olmak isteyen kişiler, sayılan cam modelleri ve benzeri bazı camları tercih edebilir. Böylece sistemde kullanılacak camı da ihtiyacınıza göre tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda bizden hizmet aldığınız takdirde size her konuda yardımcı olacağımızdan da emin olabilirsiniz. Cam modeli belirlemek için müşteri temsilcilerimizden her zaman destek alabilirsiniz.

Şık Ve Estetik Giyotin Cam Sistemleri

Giyotin cam sistemlerimiz birçok özelliği sayesinde çok fazla tercih edilir ve her alanda rahatça kullanılabilir. Bu cam modellerimizin sadece işlevsel değil, görsel özellikleri de ön planda olur. Bursa giyotin cam firması olarak sizlere sunduğumuz ürünler hem şık hem de estetik bir görünüme sahiptir. Bu sayede de kullanım alanında güzel bir görüntü oluşturur. Giyotin cam sistemlerimiz, bulunduğu alan ile bütün bir görüntü meydana getirir. Aynı zamanda şık tasarlanmış yapısı ile her mekanı daha estetik gösterir. Bizden hizmet alarak bu cam sistemlerine hızlı bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Giyotin Cam Sistemlerinin Özellikleri Nelerdir?

Giyotin cam sistemleri genel olarak çok sayıda özelliğe sahiptir ve faydaları oldukça fazladır. Bu cam sistemlerinin en büyük özelliklerinden biri ses ve ısı izolasyonu sağlamasıdır. Bursa giyotin cam firmamız tarafından kullanıma sunulan ürünler, ses ve ısı yalıtım oranını artırarak daha konforlu bir ortam sağlar. Aynı zamanda başta rüzgar olmak üzere çeşitli hava koşullarına karşı dirençli olarak tasarlanmıştır. Sunmuş olduğumuz bütün giyotin cam sistemleri oldukça faydalı özelliklere sahiptir. Bursa’nın önde gelen firmalarından biri olarak bu cam sistemlerini sizlere kurumsal bir anlayış ile sunuyoruz. Firmamız gerek kaliteli ürünleri gerekse uzman personelleri ile etkili bir şekilde hizmet veriyor.

Bursa’da Kaliteli Giyotin Cam Sistemleri İle Hizmet

Giyotin cam sistemlerinin üretimini ve satışını yapan firmamız, uzun süreden beri Bursa için bu hizmeti veriyor. Verdiğimiz hizmet kapsamında kaliteli giyotin cam sistemlerini kullanıma sunuyoruz. Çok özellikli olan ürünlerimiz, kalitesi ile her mekanda farkını belli ediyor. Bizden hizmet alan müşterilerimiz için giyotin camların bütün işlemlerini hallediyor ve en son montajlama işlemini yaparak camı kullanıma sunuyoruz. Uzman personeller ile üretim yaptığımız için birinci sınıf ürünler ortaya koyarız. Bununla birlikte montajlama işlemini de yine alanında uzman personellerimiz ile yaparız. Bu sayede Bursa’da çok yaygın bir şekilde her ilçede tercih ediliyoruz. Uzman personeller ve kaliteli giyotin cam sistemleri ile verdiğimiz bu hizmetten birçok farklı alanda kolayca faydalanmak mümkündür.

Ekonomik Fiyatlar İle Giyotin Cam Sistemleri

Bursa’da faaliyet gösteren giyotin cam firmamız, sizler için çeşitli fiyat seçenekleri sunuyor. Giyotin camlar; model, kullanım alanı, boyut, kullanılan cam tipi ve benzeri şeylere bağlı olarak farklı fiyatlardan satışa sunulur. Bunun için net bir giyotin cam fiyatı bilgisi bulunmaz. Ancak Bursa giyotin cam firmamız tarafından ekonomik fiyatlar ile hizmet veriliyor. Firmamız bu sayede kaliteli ve kullanışlı giyotin cam sistemlerini uygun fiyatlardan satışa sunar. İhtiyacınıza uygun şık, estetik, dayanıklı ve çok özellikli bir giyotin cam sistemine sahip olmak için iletişim adreslerimiz aracılığı ile bize hemen kolayca ulaşabilirsiniz.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.