• info@1007medya.com
  • 0850 297 1007

GOLD Bursa Tenteci

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,000 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Dip Yapı
  • ADRES: Konak Mahallesi Şehit Pilot Teğmen Rafet Özsoy Sokak No:1/A
  • TELEFON: 0 (541) 855 4157
  • FAX: Belirtilmemiş
  • GSM: 0 (541) 855 4157
  • WEB SİTESİ: https://www.bursatenteci.com
  • E-POSTA: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
8+9 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Konak Mahallesi Şehit Pilot Teğmen Rafet Özsoy Sokak No:1/A

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Bursa Tenteci

Tente; Tente sistemi günümüzde çok gelişmiş ve çok tercih edilen bir sistemdir. Yağmurdan, güneşten, soğuktan ve anlık hava durumuna göre açılan veya kapanma özelliğine sahip bir sistemdir. Kumandalı olarak insan hayatını konforlu bir yaşama dönüştürmeyi hedefleyen bir üründür. İşçiliği ve kalitesi oldukça önemli bir husus olan Bursa tenteci sistemleri tasarım ve dizaynı bakımından hoş bir görüntüye sahip ürünlerdir. Tente sistemleri kullanım alanları çok geniş yelpazeye sahiptir. Kanunlar gereği sigara ve nargile içilen alanlarda çok sık tercih edilen sistemler olarak karşımıza çıkıyor.

Tente Sistemleri Çeşitleri Nelerdir

Tente sistemlerinin çeşitleri oldukça fazladır. Günden güne gelişen teknolojiyle birlikte tente sistemleri bir çok çeşide sahiptir. Kullanım alanlarına göre uzman ekip tarafından monte edilir. Kulanım alanına göre tente çeşidi önerilir. Katlanır tente sistemleri özellikle bahçe, teras ve balkon gibi alanlarda kullanım kolaylığı ve pratikliği bakımından oldukça çok tercih edilen ürünlerdir. Yine en çok tercih edilen modellerden diğeri ise bursatenteci raylı sistemlerdir. Özellikle cafe, restaurantlar başta olmak üzere bir çok alanda kullanılır. Sigara ve nargile içilen alanlarda tercih edilmesinden dolayı oldukça revaçta olan bir sistemdir. Sigara içen kişilere kanunlar gereği açık alanlar yaratmak amacı ile tercih edilmekte. İki taraflı ve tek taraflı tente sistemleride bulunmakta. Tek taraflı tente sistemleri tek tarafa açılırken çift taraflı olanlar çift tarafa açılıyor. Sabit tente sistemleride ayrıca bulunuyor.

Tente Sistemlerinin Kullanım Alanları

Tente sistemlerinin günümüzde kullanım alanı hızla artmaktadır. Evlerde, yazlıklarda, iş yerleri, ofis, alışveriş merkezleri, fabrika alanları, endüstriyel alanlar, cafe, restaurantlar, bar, canlı müzik mekanları, çay bahçeleri gibi aklına gelen bir çok alanda tercih ediliyor. Tente sistemleri çok avantajlı ürünlerdir. Sıcak havadan koruyarak rahat bir şekilde çayınızı içmenizi sağlar. Aynı zamanda bursa tenteci ofis ve çalışma alanlarında yağmur ve soğuk havadan etkilenmeden sigara içmenize olanak sağlayan sistemler olarak bir çok alanda kullanılır. Yer kalamayan kullanımı çok basit ve pratik olan ürünler kumanda ile çok kısa sürelerde açılıpkapanma özelliğine sahiptir.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.