• info@1007medya.com
  • 0850 297 1007

GOLD Çözümer Soğutma

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
529 ZİYARETÇİ
SERVİS YERLERİ İZMİR
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
2+4 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Kemalpaşa Mah. 50.Yıl Cad. 15/17 Kat:2 D:10 Menderes İzmir

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Chiller Sistemlerinin Genel Özellikleri

Zor şartlar altında çalışma düzeyini üst seviyeye taşımak için aynı zamandan dar alanları en kullanışlı şekilde değerlendirmek ve bu doğrultuda da hem su hem de havayı soğutma özelliği ile çok fonksiyonlu olarak kullanımı sağlanan sistemlerdir. Bu anlamda bir diğer avantaj sağlayan özelliği ise esnek kontrolü ve ayarlamaları sırasında çalışmasının kolay bir sistem üzerine dayalı olmasıdır. Ayrıca bir soğutma sisteminin çalışma prensibi olarak Kloroflorokarbon gazının çevre sağlığı açısından olan zararlarını indirgemek amacı ile bu sistemlerde kloroflorokarbon gazı kullanılmadan üretimi yapılan sistemler olduğu için çevre dostu olarak bilinen kaliteli bir sistemdir. -40 F dereceye kadar kapasiteye sahip olması ile hem hava hem de su soğutmasını aynı anda sağlayabilir. 10 ton gibi bir boyut kaldırması ile de aynı zamanda dar alanlardan tasarruf ile de kullanımı kolaylaşan sistemlerdir.

Havalandırıcı Sistemleri

Çözümer Soğutma Endüstriyel alanlarda kullanılması hedeflenen havalandırma sistemleri açık alanlar için idealdir. İster depolama isterse de depolama ve aynı zamanda da dağıtım yapan firmalar için kullanımı en ideal olan hacimsel soğutma ile de ofisler için de kullanılması uygun görülen sistemlerdir. Bu doğrultuda bakıldığı zaman mevcut ısıtma ve iklimlendirme sistemlerinin yanında elektrik tasarrufu da düşük olan bu havalandırma sistemlerinin doğru verimli ve güvenceli şekilde kullanımı hem firmamız tarafından hem de sizler tarafından kolaylıkla kullanımı mevcuttur. Organizasyonlar büyük iş yerleri endüstriyel büyük gıda veya yiyecek içecek üretimi yapılan alanlarda kullanımı en doğru şekilde sağlanmalıdır.

Takdir edersiniz ki bu alanların özellikle de yiyecek ve içecek üretimi yapılan alanların havalandırma sistemleri hem üretim sağlığı hem de insan çalışma kapasitesinin maksimum seviyede tutulabilmesi açısından kaliteli bir şekilde yapılmalıdır. İşte bahsedilen bu sistemlerinin tümünü Endüstriyel Soğutma Sistemleri İzmir firması tarafından üretimi büyük titizlik ve ince işçilik ile yapılmakta ve aynı zamanda bu sistemlerin kurulumu bakım ve onarımı da firmamız tarafından en kaliteli şekilde sağlanmaktadır.

Klima Sistemleri

Özellikle yaz aylarında Ege ve Akdeniz gibi nem oranı yüksek olan bölgelerin üretim alanlarında kullanılmadan olmayan bir sistem olan endüstriyel klima soğutma sistemleri, her açıdan müşteriyi yormayacak şekilde dizayn edilen ve aynı zamanda elektrikten tasarruf ettiren sistemlerdir. Bu açıdan bakıldığı zaman sıcaklık kontrolü konusunda uzman olan kadromuz ile tüm soğutma sistemleri ve klimalar hakkında detaylı ilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz. Jeneratör pompa ve kanalların yanı sıra klimalarda da yüzde yüz temiz havaya ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda nemi yok ederek olması gereken havayı solumanıza yardımcı olurken üretim sahalarını da kaliteli bir şekilde sağlam donanım ile soğutmanız mümkündür.

Çok düşük bir gürültü seviyesine sahip olan endüstriyel klima sistemleri iklimlendirme ekipmanları ile üstün seviyede enerji tasarrufu ile kaliteli bir soğutmaya sahiptir. Klima ünitelerimiz sektör öncüsü olmak ile birlikte aynı zamanda da minimum ses seviyesine sahiptir. Ortam kalitesinin bozmama özelliği ile de üretim alanlarınızda kaliteli zamanlar geçirmeniz mümkündür.

Yukarıda da bahsedilen ekipmanların tümünü firmanın istenilen doğrultusunda ve aynı zamanda ihtiyaç doğrultusu ve alan kapasitesine göre de boyutlandırmamız olası bir durumdur. Bu sayede hem müşteri memnuniyeti ilkesi hem de kalite standardı ilkesine uyulmuş oluyor.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.