• info@1007medya.com
  • 0850 297 1007

GOLD Damatlık Yelek

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
529 ZİYARETÇİ
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
5+6 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

İZMİR

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

DAMATLIK YELEK

Erkek giyimin vazgeçilmezi olan  özel toptan damatlık yelek üretimi yapan atölyemiz Mustafa Benli İzmir Konak’ta 25 kişilik personeli ve 15 profesyonel dikiş makinası ile yüksek üretim gücüne sahiptir.

Kalite şıklık ve uygun fiyatlandırma seçeneklerinin bir arada bulunduğu üretim fabrikamızda sizler için en iyi işçiliği gerçekleştiriyoruz.

Almak istediğiniz damatlık yelekler için özel tasarım olması sağlanabilir. Bunun dışında tam bedeninize uygun, istediğiniz renk ve kumaş seçimi gibi pek çok detayın da özel olarak ayarlanması mümkün. Bunun için yapmanız gereken iletişime geçerek,  bizlere nasıl bir yelek hayal ettiğiniz konusunda bilgi vermenizdir.

DAMATLIK YELEK İMALAT

Toptan damatlık yelek siparişleriniz direkt olarak belirlenmiş olan standartlar üzerinden veya özel tasarımların onayları sonrası üretim işlemlerinin tamamının gerçekleşmesi sağlanır. Bu hususta dikkat edilecek olan ise işçilik ve üretim kalitesidir. Kaliteden ödün verilmeden yapılacak olan her işlem için direkt olarak imalat hizmeti alabilirsiniz. Son dönemin modası olan damatlık yelekler, direkt olarak dünya kalitesi standartlarında üretilerek kaliteli giyime önem verenler için sunulmaktadır. Sizler için tasarlamamızı istediğiniz  özel ürünler için nasıl bir yelek istediğinizi, yeleğin nasıl bir tasarım ya da hangi bedenlerden oluşması gerektiği, kaç adet üretilmesi gerektiği gibi pek çok alanda bilgi verilerek direkt olarak bu alanda imalatın gerçekleşmesini talep edebilirsiniz.

Sıfırdan Özel Üretim…

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.