• info@1007medya.com
  • 0850 297 1007

GOLD Huawei İzmir Servis

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,174 ZİYARETÇİ
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 23:00
SERVİS SAATLERİ 09:00 - 23:00
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
3+7 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Menderes Mahallesi, Menderes Cd. No: 68/B, 35370 Buca/İzmir

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Huawei Servis İzmir firmamız, sektörde uzun süredir faaliyet gösteriyor olması ve kurumsal hizmet anlayışı ile ön plana çıkıyor.

Cep telefonları neredeyse herkesin sahip olduğu ve zamanla arızalanabilen bir cihazdır. Firmamız tarafından da Huawei marka telefonlar için teknik servis olarak hizmet veriliyor. Verdiğimiz hizmet ile onlarca farklı Huawei cihazını tamir ediyor ve yeniden kullanılacak duruma getiriyoruz.

Bu doğrultuda verdiğimiz bütün teknik servis hizmetlerinde sizlere en iyiyi sunmaya çalışıyoruz. Huawei marka cihazların tamirini profesyonel ekipler ve gelişmiş ekipmanlar yardımı ile yaparak hızlı bir hizmet sunuyoruz. Firmamız İzmir için verdiği bu hizmet ile pek çok kişinin Huawei marka cihazlarını kolayca onararak kullanıma uygun hale getirir.

Huawei Teknik Servisimizin Cihaz Tamir Aşamaları

Huawei marka cihazları tamir ederken oldukça düzenli ve disiplinli bir şekilde çalışıyoruz. İlk olarak sizlerden aldığımız Huawei cihazı geniş kapsamlı bir şekilde kontrol ederiz. Bu kontrol işlemi ile cihazda nasıl arızaların meydana geldiğini ve bu arızaların kaynağını tespit etmek mümkün olur. Huawei İzmir Teknik Servis Hizmeti verenbir firma olarak daha sonra arızanın giderilmesi için gerekli olan işlemleri belirleriz. İhtiyaç duyduğumuz ekipmanları hazırlarız. Eğer parça değişimi gerekli olacak ise orijinal yedek parça temin ederiz. Bütün bu hazırlıklardan sonra uzman personellerimiz tamir sürecine başlar. Sunduğumuz bu hizmet sayesinde tamir süreci oldukça kısa bir süre içinde tamamlanır. Böylece Huawei marka cihazınız en kısa sürede size teslim edilir. Firmamız tarafından sunulan hizmet kapsamında cihazların tamiri bu şekilde yapılır. Tamir hizmetimiz ile cihazlardaki her türlü arızayı giderebiliriz. Sorunun sistem kaynaklı olması ya da fiziksel parçalarda meydana gelmiş olması fark etmeksizin hizmet veriyoruz.

Uygun Fiyatlı Teknik Servis

İzmir için teknik servis hizmeti veren firmamız, bu hizmeti oldukça uygun fiyat düzeylerinden sunuyor. Huawei marka cihazınızı profesyonel kişilere uygun fiyatlarla tamir ettirmek için siz de firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Teknik Servis Huawei İzmir firmamız her türlü arıza tespiti ve onarımı için gerekli işlemleri yaparak sizlere hizmet veriyor.

 huawei izmir teknik servis ,Huawei Teknik Servis İzmir ,izmir huawei,  İzmir Huawei Teknik Servis

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.