• info@1007medya.com
  • 0850 297 1007

İngilizce Tercüme İzmir

363 ZİYARETÇİ
  • EKLENME TARİHİ: Kasım 2, 2020 3:33 pm
  • İLAN TÜRÜ: Alış

İngilizce Tercüme İzmir

Kusursuz hizmet anlayışına sahip olan İngilizce tercüme İzmir büromuz sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına sürekli gelişme göstermektedir.

İngilizce tercüme İzmir büromuz tarafından verilen tercüme hizmeti Amerika Konsolosluğu, Avustralya konsolosluğu ve İngiliz Konsolosluğu tarafından kabul edilmektedir. Bu uyruklara sahip olan kişilerin doğum belgesi, bekarlık belgesi, pasaport ve buna benzer işlemleri için gerekli olan tercüme ihtiyaçlarınız firmamız tarafından karşılanmaktadır. Üstelik verdiğimiz tercüme hizmeti noter tasdikli olup en uygun sürede ve en ekonomik fiyatlarla verilmektedir. Bunun için büromuz bünyesinde tüm gerekli ekipman ve ekip yer almaktadır. Özellikle alanında profesyonel ekibimizin bulunması müşterilerimiz açısından avantaj sağlamaktadır.

İngilizce Tercüme Hizmeti İzmir

Tercüme konusunda profesyonel hizmet sunan büromuz yılların verdiği tecrübe ile bu alanda uzmanlaşmış ve sektörün en iyileri arasında yerini almıştır. Ofisin yanı sıra hem kargo hem de internet üzerinden tercüme hizmeti vermemiz bu hizmete ihtiyaç duyan kişileri memnun etmektedir. Temel amacımız her zaman müşteri memnuniyetini sağlamak olup bunu başarmak adına tüm çalışanlarımız eğitimlerini sürekli yenilmekte ve bilgilerini taze tutmaktadır. Özellikle kargo ağı ve internet teknolojisi sayesinde tercüme talepleri gecikmesiz ve eksiksiz şekilde tarafımızca karşılanmaktadır. Yapılan tüm tercümeler tarafımızca taahhüt edilen süre içerisinde teslim edilmektedir. Böylece müşterilerin firmamıza duydukları güven artmakta ve müşteri portföyümüz günden güne genişlemektedir. Bu sayede ülke içinde ya da dışında fark etmeksizin isteyen herkes profesyonel tercüme hizmeti alabilmektedir.

İzmir İngilizce Tercüme

Taahhüt ettiğimiz hizmetten çok daha fazlasını sizlere sunarak yoluna devam eden tercüme ofisimiz şirket politikası gereği kurumsallıktan hiçbir zaman ödün vermemektedir. Bu sayede yaptığımız her iş sorunsuz şekilde sonuca bağlanmaktadır. Yaptığımız tercümelerde ana prensibimiz tüm yazların ana dilinde tercüme edilmesi olduğundan bu iş için İngilizcede yeterli bilgi ve deneyim düzeyine sahip kişiler görev almaktadır. Örneğin İngilizceden Türkçeye tercüme yapılacaksa bunun için ana dili Türkçe olan, tam tersi tercümelerde ise ana dili İngilizce olan kişiler görev almaktadır. Ofisimiz bünyesinde bu ilkeye tam olarak riayet edildiği için yapılan tüm tercümeler memnuniyeti sağlamaktadır.

İngilizce Profesyonel Tercüme

Yeminli tercüme hizmeti veren firmamız için önemli olan nokta en iyi tercüme hizmetini en uygun fiyatlardan insanlara sunmaktır. Bu amaçla uygun fiyatlar belirlenmekte ve işler zamanında ya da zamanında önce teslim edilmektedir. Tercüme alanında hizmet veren yeminli tercüman öncelikle uzman olduğu alanda lisans ya da yüksek lisans eğitim düzeyine sahiptir. Buna ilave olarak tercümanın en az beş yıllık bir tercümanlık deneyimi vardır. Böylece işin nasıl yapılması gerektiği ile ilgili bilgi sahibi olan kişiler tarafından destek verilmektedir. Hizmeti veren yeminli tercüman isimli kişiler mahkemeler ve yerel noterler huzurunda yemin zabıtlarını imzalamışlar ve bu işe o şekilde devam etmişlerdir. Firmamız bünyesinde faaliyet gösteren her birey iş ile ilgili tüm teknik bilgi düzeyine hakimdir.

İzmir Yeminli Tercüme

İzmir yeminli tercüme ofisimiz tarafından verilen hizmet kapsamında tüm tercümanlar Türkçe ve İngilizce dillerini ana dil seviyesinde bilmektedir. Yapılacak yazılı İngilizce tercüme için öncelikle metin içeriğine ve terminolojiye bakılmakta, buna en uygun tercüman seçilmektedir. İşimizde profesyonelliğe önem verdiğimizde tüm tercüme işleri mükemmel olacak seviyede tamamlanmaktadır. Tercüme ile ilgili çalışmalar bittikten sonra firmamızdaki editör tarafından son kontroller yapılmakta ve iş en kısa süre içerisinde müşteriye teslim edilmektedir. Bu işte görevli olan kişiler alanında yeterli tecrübeye sahip olup özellikle İngiliz dili ve edebiyatı, İngiliz mütercim tercümanlık, Amerikan kültürü ve edebiyatı gibi bölümlerden mezundur. Böylece yapılan her tercüme işi bilen kişilerin elinden çıkmaktadır.

İzmir Tercüme Edilen Belgeler

İzmir İngilizce tercüme hizmeti kapsamında çok sayıda belgenin tercümesi yapılmaktadır. Bunlar içerisinde özellikle pasaport, sabıka kaydı, evlilik cüzdanı, nüfus kayıt örneği, vize belgeleri, ikametgah belgesi, ehliyet, terhis belgesi ve sigorta belgeleri ilk sıralarda yer almaktadır. Bunun yanı sıra tercüme belgeleri içerisinde proje ve araştırma, sunum ve ödev, patent, ders notları, garanti belgesi, dilekçeler, kuruluş mukavelesi, not çizelgesi, diploma, gümrük beyannamesi, vekaletname, taahhütname, temsilcilik sözleşmesi, tüzükler, beyanlar, ticaret sicil gazetesi, CV tercümesi, taşeronluk sözleşmesi, teknik eğitim, afiş, reklam, ilan, satış sertifikası, ticari fatura ve daha pek çok belge yer almaktadır. Belge sayısı geniş olduğundan İngilizce tercüme ihtiyacı oluştuğunda doğrudan firmamıza hizmet talebinde bulunabilir, belge ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

İzmir İngilizce Tercüme Fiyatları

İzmir İngilizce tercüme fiyatları belirlenirken firmamız bünyesinde her zaman müşteri memnuniyeti esas alınmaktadır. Bu ücretler belgeden belgeye değişmekte olup birim sayfa başına olacak şekilde belirlenir. Birim sayfa ise boşluksuz 1000 karakter olduğu kabul edilir. Toplam fiyatlandırma bunun üzerinden yapılmakta olup genellikle on sayfaya kadar bu şekilde gidilir. Eğer tercüme edilecek toplam sayfa sayısı onun üzerine ise bu durumda bize ulaşarak ekstra fiyat almanızda yarar vardır. Çoklu tercüme işlerinde hizmet detayına bağlı olarak daha ekonomik fiyatlar belirlenmesi mümkündür.

İzmir Sözlü İngilizce Tercüme Hizmeti

İzmir sözlü İngilizce tercüme hizmeti yazılıya kıyasla daha farklı özelliklere sahiptir. Bu iş için ofisimiz bünyesinde insanlarla iletişimi güçlü, diksiyonu düzgün, dinamik, deneyimli, profesyonel, ifade gücü kuvvetli olan kişiler seçilmektedir. Bu tercüman hizmeti için ihtiyaç oluştuğunda gerekli olan tarihten en az bir hafta öncesinde firmamıza başvurulduğunda yoğunluktan etkilenmeden ve herhangi bir sıkıntı olmadan rahatlıkla hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Hizmete en uygun tercümanlar seçilirken terminoloji, tercüme konusu, sözlü tercümenin yeri ve zamanı gibi detaylar göz önünde bulundurulur. Böylece her müşteriye en uygun tercüman verilir ve hizmetin kusursuz olması sağlanır.

İzmir Sözlü Ve Yazılı Tercüme Hizmeti

İzmir sözlü ve yazılı tercüme hizmeti farklı özelliklere sahiptir. Sözlü yeminli tercüme fiyatları belirlenirken birden fazla detay dikkate alındığından bu alanda net fiyatlara ulaşabilmek için doğrudan firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Eğer yazılı tercüme hizmeti şehir dışına yönelik verilecekse bu durum herhangi bir sorun teşkil etmemektedir. Bu gibi hallerde noter tasdikli ve yeminli olan tercümeler gerekli prosedürlerin tamamlanmasının ardından kargo ile müşteriye hazır halde gönderilmektedir. Firmamız kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı çalıştığından tüm hizmet detayları bu çerçevede belirlenir. Böylece sunduğumuz İzmir İngilizce yeminli tercüme hizmetine olan talep günden güne artmaktadır.

ingilizce tercüme izmir, izmir ingilizce tercüme, ingilizce tercüme büroları, tercüme izmir ingilizce