• info@1007medya.com
  • 0850 297 1007

SOĞUK ODA SERVİSİ AYDIN

102 ZİYARETÇİ
  • EKLENME TARİHİ: Mart 21, 2023 11:58 am
  • İLAN TÜRÜ: Alış

Endüstriyel ürün ve gıdaların uzun süreler boyunca saklanabilmesini sağlayan soğuk odalarda oluşabilecek herhangi bir problemin giderilmesi açısından SOĞUK ODA SERVİSİ AYDIN bölgesinde firmamız hizmet verir. Bu kapsamda her türlü problemin ortadan kaldırılması sağlanır. Her an servise ulaşabilmeniz açısından 7/24 hizmet verilir. Aynı zamanda sizlerin memnuniyeti her zaman ön planda tutulur. Sizler de alanında uzman ekibimiz ile çalışabilirsiniz.

SOĞUK ODA AYDIN

Soğuk odalar oda içerisinde bulunan ısının başka bir yere nakledilmesi sonucunda yapay bir ısının oluşturulmasını sağlar. Bu kapsamda endüstriyel soğutma sistemleri ile oda içerisinde 15° ile -40°’ye kadar sıcaklığın oluşturulması mümkündür. Böylelikle oda içerisinde bulunan ürünler uzun süreler boyunca saklanabilir.
Ancak soğuk zincirin bozulmaması için SOĞUK ODA SERVİS kapsamında hizmet alınması gereklidir. Düzenli bakımlarının yaptırılması yanında oluşabilecek herhangi bir problem sonucunda uzman kişiler tarafından destek alınmalıdır. Bu kapsamda firmamız öne çıkar ve endüstriyel soğutma sistemlerinde oluşan bütün problemlerin hızlı bir şekilde çözülmesini sağlar.