• info@1007medya.com
  • 0850 297 1007

GOLD Ildır Klima Servisi

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
568 ZİYARETÇİ
SERVİS YERLERİ İZMİR
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
1+1 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

5123 Sokak No:12-G Ilıca / Alaçatı / İzmir

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Ildır Klima servisi: Klima sistemleri günümüzde hemen her iş yeri ve evde kullanılan sistemlerdir. Ve bu sistemlerin gerekli zamanlarda filtre bakımı, ünite iç ve dış bakımlarının yapılması gerekmektedir. Bu bakımları alanında uzman kadrolar ile yaptırmak gerekmekte ve bu bakımları bulundukları bölgede en iyi şekilde uzman teknik ekip işle sağlayan Ildır Klima servisi sistemleri en kaliteli şekilde yapabilmektedir.
Hem sanayi tipi hem ofis tipi hem de ev tipi bu klimaların kaliteli bir şekilde bakım ve onarım işlemleri yapılırken aynı zamanda da filtre temizliği ve iç dış ünite bakımlarının yapılması gerekmektedir. Tüm bu işlemleri hem en kaliteli şekilde yapan hem de sistemlerin parça değişimlerini yaptıklarında bu parçaların garanti güvencesini sağlayan bu firma aracılığı ile en uygun fiyata yaptırmanızı sağlayan bu firmaya yedi gün yirmi dört saat ulaşım sağlayabilirsiniz.
Sizler de ev tipi ofis tipi ve endüstriyel tip klima sistemlerinin bakım ve onarım işlemlerini yaptırmak isterseniz kaliteli bir firma olan bu firma ile iletişime geçerek yıllık ve aylık temizlik periyotları dahil en uygun bütçe ile fiyat teklifi alabilirsiniz.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.