• info@1007medya.com
  • 0850 297 1007

GOLD İngilizce Tercüme İzmir

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
481 ZİYARETÇİ
SERVİS YERLERİ İZMİR
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
5+8 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

1479 sk No:11 Kat2 Rozlin İş Merkezi İzmir/Alsancak

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

İzmir Yeminli Tercüme

İzmir yeminli tercüme ofisimiz tarafından verilen hizmet kapsamında tüm tercümanlar Türkçe ve İngilizce dillerini ana dil seviyesinde bilmektedir. Yapılacak yazılı İngilizce tercüme için öncelikle metin içeriğine ve terminolojiye bakılmakta, buna en uygun tercüman seçilmektedir. İşimizde profesyonelliğe önem verdiğimizde tüm tercüme işleri mükemmel olacak seviyede tamamlanmaktadır. Tercüme ile ilgili çalışmalar bittikten sonra firmamızdaki editör tarafından son kontroller yapılmakta ve iş en kısa süre içerisinde müşteriye teslim edilmektedir. Bu işte görevli olan kişiler alanında yeterli tecrübeye sahip olup özellikle İngiliz dili ve edebiyatı, İngiliz mütercim tercümanlık, Amerikan kültürü ve edebiyatı gibi bölümlerden mezundur. Böylece yapılan her tercüme işi bilen kişilerin elinden çıkmaktadır.

İzmir Tercüme Edilen Belgeler

İzmir İngilizce tercüme hizmeti kapsamında çok sayıda belgenin tercümesi yapılmaktadır. Bunlar içerisinde özellikle pasaport, sabıka kaydı, evlilik cüzdanı, nüfus kayıt örneği, vize belgeleri, ikametgah belgesi, ehliyet, terhis belgesi ve sigorta belgeleri ilk sıralarda yer almaktadır. Bunun yanı sıra tercüme belgeleri içerisinde proje ve araştırma, sunum ve ödev, patent, ders notları, garanti belgesi, dilekçeler, kuruluş mukavelesi, not çizelgesi, diploma, gümrük beyannamesi, vekaletname, taahhütname, temsilcilik sözleşmesi, tüzükler, beyanlar, ticaret sicil gazetesi, CV tercümesi, taşeronluk sözleşmesi, teknik eğitim, afiş, reklam, ilan, satış sertifikası, ticari fatura ve daha pek çok belge yer almaktadır. Belge sayısı geniş olduğundan İngilizce tercüme ihtiyacı oluştuğunda doğrudan firmamıza hizmet talebinde bulunabilir, belge ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

İzmir İngilizce Tercüme Fiyatları

İzmir İngilizce tercüme fiyatları belirlenirken firmamız bünyesinde her zaman müşteri memnuniyeti esas alınmaktadır. Bu ücretler belgeden belgeye değişmekte olup birim sayfa başına olacak şekilde belirlenir. Birim sayfa ise boşluksuz 1000 karakter olduğu kabul edilir. Toplam fiyatlandırma bunun üzerinden yapılmakta olup genellikle on sayfaya kadar bu şekilde gidilir. Eğer tercüme edilecek toplam sayfa sayısı onun üzerine ise bu durumda bize ulaşarak ekstra fiyat almanızda yarar vardır. Çoklu tercüme işlerinde hizmet detayına bağlı olarak daha ekonomik fiyatlar belirlenmesi mümkündür.

İzmir Sözlü İngilizce Tercüme Hizmeti

İzmir sözlü İngilizce tercüme hizmeti yazılıya kıyasla daha farklı özelliklere sahiptir. Bu iş için ofisimiz bünyesinde insanlarla iletişimi güçlü, diksiyonu düzgün, dinamik, deneyimli, profesyonel, ifade gücü kuvvetli olan kişiler seçilmektedir. Bu tercüman hizmeti için ihtiyaç oluştuğunda gerekli olan tarihten en az bir hafta öncesinde firmamıza başvurulduğunda yoğunluktan etkilenmeden ve herhangi bir sıkıntı olmadan rahatlıkla hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Hizmete en uygun tercümanlar seçilirken terminoloji, tercüme konusu, sözlü tercümenin yeri ve zamanı gibi detaylar göz önünde bulundurulur. Böylece her müşteriye en uygun tercüman verilir ve hizmetin kusursuz olması sağlanır.

İzmir Sözlü Ve Yazılı Tercüme Hizmeti

İzmir sözlü ve yazılı tercüme hizmeti farklı özelliklere sahiptir. Sözlü yeminli tercüme fiyatları belirlenirken birden fazla detay dikkate alındığından bu alanda net fiyatlara ulaşabilmek için doğrudan firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Eğer yazılı tercüme hizmeti şehir dışına yönelik verilecekse bu durum herhangi bir sorun teşkil etmemektedir. Bu gibi hallerde noter tasdikli ve yeminli olan tercümeler gerekli prosedürlerin tamamlanmasının ardından kargo ile müşteriye hazır halde gönderilmektedir. Firmamız kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı çalıştığından tüm hizmet detayları bu çerçevede belirlenir. Böylece sunduğumuz İzmir İngilizce yeminli tercüme hizmetine olan talep günden güne artmaktadır.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.