• info@1007medya.com
  • 0850 297 1007

GOLD İTALYA VİZE İZMİR

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
716 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ogün Bey
  • ADRES: Akdeniz Cad.1347 Sok. Anba İŞhanı No:8 D:108 Pasaport-Konak/İZMİR
  • TELEFON: 0 (530) 328 8080
  • FAX: Belirtilmemiş
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: https://italya.vizeizmir.net/
  • E-POSTA: info@vizeizmir.net
  • SOSYAL MEDYA:
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
8+5 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Akdeniz Cad.1347 Sok. Anba İŞhanı No:8 D:108 Pasaport-Konak/İZMİR

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

İTALYA VİZE İZMİR

İtalya vize işlemleri İzmir genelinde çok sayıda firma tarafından yapılmaktadır. Ancak her firma istediğiniz özelliklere sahip olmayabilir. Bu nedenle vize işlemleri için firma seçiminde titiz ve seçici davranmanız yararınıza olacaktır. Firmamız uzun yıllardan bu yana sektörde hizmet vermekte olup bu alanda gerekli tüm bilgi birikimine ve donanıma sahiptir. Vize başvuru işlemleri için firmamıza geldiğinizde merak ettiğiniz tüm soruların yanıtlarına en doğru şekilde ulaşabilirsiniz. Bünyemizde çalışan her bir personel işinin ehli olup size ihtiyaç duyduğunuz kaliteli ve güvenilir hizmeti sunar. Bu sayede başta İtalya vizesi olmak üzere her türlü vize ile ilgili doğrudan firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

İTALYA VİZE İŞLEMLERİ İZMİR

İtalya vize merkezleri İzmir içerisinde farklı noktalarda yer almaktadır. Bunlar arasında bulunan firmamız geniş hizmet ağı sayesinde nerede olursanız olun size hizmet vermektedir. Firmamız bu alanda faaliyet göstermek için gerekli tüm izin ve yetki belgelerine sahiptir. Sizlere sunduğumuz hizmetler ve vizelerle ilgili detaylı bilgi almak için firmamızı ziyaret edebilir ya da internet sitemiz ve telefon numaralarımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Hangi iletişim kanalıyla olursa olsun fark etmeksizin sizlere en iyi şekilde hizmet veriyoruz. Firmamız profesyonel vize danışmanlık alanında faaliyet göstermekte olup kurulduğu günden bu yana geniş bir kesime ulaşmaktadır. Bu sayede kurulduğumuz günden bu yana firmamız binlerce vize işlemine aracılık etmiştir.

İzmir İtalya Vize Danışmanlık Firması

Bildiğiniz üzere vize almak zorlu ve sıkıntılı bir süreçtir. Bu sıkıntıların hepsini en kolay şekilde çözme konusunda uzman olan firmamız işlemlerin dokümantasyon kısmını halletmekte ve pasaportları alarak vizeleri alınmış şekilde müşterilerine teslim etmektedir. Bu sayede müşterilerimiz zaman kaybı yaşamamakta ve yorulmamaktadır. Başta İzmir olmak üzere internet üzerinden ülkenin dört bir yanına yönelik hizmet vermemiz yurtdışına çıkmak isteyenler için avantaj sağlamaktadır. Almanya, İngiltere, Kanada ve tüm Schengen ülkelerine yönelik vize işlemleri tarafımızda en profesyonel şekilde tamamlanmaktadır. Bu hizmetten yararlanabilmek için tek yapmanız gereken bize ulaşmaktır.

 İTALYA VİZE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

İtalya başta olmak üzere vize işlemleri kendi içerisinde ticari ve turistik olmak üzere ikiye ayrılır. Bunlar ise kendi içerisinde işveren, çalışan, emekli, memur, öğrenci, aile ziyareti, transit gibi alt kategorilere sahiptir. Dolayısıyla vize başvurusu yapmak istediğinizde geniş bir bilgi birikimine sahip olmanız gerekecektir. Ancak firmamız gibi işini hakkıyla ve en iyi şekilde yapan bir firmayı tercih ettiğinizde tüm bunlarla uğraşmanıza gerek kalmadan tüm işlemleriniz tarafımızca halledilmektedir. Firmamızdan alacağınız İtalya vize başvuru danışmanlık hizmetleri ile yabancı ülke deneyiminizi rahatlıkla yaşayabilirsiniz. Üstelik verdiğimiz hizmet sadece İtalya ile sınırlı olmamakla birlikte diğer ülkelere vize işlemleriniz için de doğrudan firmamıza ulaşabilir, zahmetsizce tüm işlemlerinizi halledebilirsiniz.

İtalya Vize İşlemleri İçin Gerekli Belgeler

İtalya vizesi için gerekli belgeler içerisinde kimlik fotokopisi, ticari ziyaretler için davetiye, en az altı ay geçerli pasaport, arka fonu beyaz olan iki biyometrik fotoğraf, seyahat sağlık sigortası, banka hesap cüzdanı, araç ruhsatı ya da tapu gibi maddi durumu ifade eden belgeler, aile ziyaretleri için belediyen alınan onaylı ve orijinal davetiye, davet eden kişinin kimlik fotokopisi, son üç aylık gelir belgesi ve evlilik cüzdan fotokopisi ile vukuatlı nüfus kayıt örneği yer alır. Bunlara ek olarak boş pasaporta emniyetten alınan protokol yazısı ve istenen evrakların orijinalleri, konfirmeli otel rezervasyonu ve varsa ödendi belgesi ile otel rezervasyonu gerekli evraklar olarak sayılır. Bu evraklar gidecek olan kişiye göre artış göstermektedir.

İşverenler Ve Çalışanlar İçin İtalya Vize Belgeleri

İşverenler için vize işlemlerinde istenen belgeler arasında antetli kağıda dilekçe, imza sirküleri, vergi levhasının fotokopisi, en fazla altı ayı içeren faaliyet belgesi, ticaret sicil gazetesi fotokopisi, şirket banka hesap dökümü, SGK hizmet dökümü, tapu ruhsat fotokopileri gibi belgeler yer almaktadır. Vergi levhasının fotokopisi çekilirken eğer vergi levhası yeni tescil ya da zarar ise şirketin banka hesap cüzdan fotokopileri ve bilançosu da kabul edilir.

Çalışanlar için İtalya vize belgeleri arasında ise banka hesap dökümü, üç aylık maaş bordrosu, SGK hizmet dökümü, sigortalı işe giriş bildirgesi, ticaret sicil gazetesi fotokopisi, en fazla altı aylık faaliyet belgesi, vergi levhasının fotokopisi, imza sirküleri, şirket antetli kağıdına izin ve görev yazısı, antetli kağıda dilekçe yer alır.

Ev Hanımları Ve Öğrenciler İçin İtalya Vizesi

Ev hanımları ve öğrenciler İtalya’ya gitmek istediklerinde istenen belgeler çalışanlara ve işverenlere kıyasla farklılık gösterir. Buna göre ev hanımları dilekçe, evli ise evlenme cüzdanı, ailesinin ya da eşinin durumuna göre gerekli diğer evraklara sahip olmalıdır. Öğrenciler ise öğrenci belgesi, ebeveynlerinin durumuna göre gerekli evraklar ve 18 yaş doldurulmadıysa anne ve babadan muvafakatname gereklidir. Bu belgelerin her birinin eksiksiz şekilde hazırlanması vize işlemlerinin sorunsuz halledilebilmesi bakımından önemlidir. Firmamız gerekli tüm detaylar konusunda sizi fazlasıyla bilgilendirecektir.

İtalya Vizesi İçin Önemli Bilgiler

İzmir’de faaliyet gösteren firmamız sayesinde İtalya vizesi için gerekli her türlü bilgiye bizim aracılığımızla ulaşabilirsiniz. Buna göre vize işlemleri ile ilgili gerekli evraklar tamamlanmış olmasına rağmen konsolosluk gerekli gördüğü hallerde vize için ek belge isteme hakkına sahiptir. İtalya seyahatini planladığınızda vize başvurusu için seyahatten en az on beş gün önce başvuruda bulunmanız gerekir. Yapılan vize başvuruları genellikle beş ile on iş günü içerisinde sonuca bağlanmaktadır. Yaşanabilecek beklenmedik durumlara karşı firmamıza erken başvurabilir ve vize işlemleri ile ilgili süreci bizim aracılığımızla sorunsuz şekilde ve kısa süre içerisinde tamamlayabilirsiniz.

İtalya Vize Başvuru İzmir

Tüm vize alım taleplerinize yönelik hizmet veren firmamızla dilerseniz randevu alarak da irtibat kurabilirsiniz. Adı, soyadı, TC kimlik numarası, doğum tarihi, pasaport numarası, pasaport düzenleme tarihi, pasaport geçerlilik, telefon numarası ve eposta adresi bilgileri girilerek firmamızın internet sitesi üzerinden randevu alabilirsiniz. Böylece vize işlemleri için ayıracağınız süre biraz daha kısalmış olacaktır. Randevu formunu gönderdikten sonra firma temsilcilerimiz kısa süre içerisinde size geri dönüş yapacak ve işlemler hakkında bilgi verecektir. Bu sayede başta İtalya vize olmak üzere tüm vize işlemleriniz için İzmir vize başvuru danışmanlık firmamızı tercih edebilirsiniz. Güler yüzlü, kaliteli ve profesyonel hizmetin farkını yaşayarak işlerinizi sorunsuzca halledebilirsiniz.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR