• info@1007medya.com
  • 0850 297 1007

GOLD İtalyanca Tercüme İzmir

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
586 ZİYARETÇİ
SERVİS YERLERİ İZMİR
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
8+1 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

1479 sk No:11 Kat2 Rozlin İş Merkezi İzmir/Alsancak

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Kısa Tercüme Talebi

İtalyanca Tercüme İzmir Çeviri ofisimize başvuru yapan kişi ve kurumlar isteğe göre kısa bir metni tercüme ettirerek karar verebilmektedir. Deneme metni çevirisinin akabinde istediğiniz sonuçlara göre süreci devam ettirebilirsiniz. online tercüme işlemi avantajlarıyla sunduğumuz hizmetlerden en kısa sürede sonuç alabilirsiniz. sizleri memnun etmek için uygun fiyat politikamızla da ark yaratmaktayız. Aynı gün çeviri talepleriniz hızlı çeviri olarak ayrıca bir işlem süreci anlamına gelir.

İtalyanca Noter Tasdikli Tercüme

Belgeleriniz için İtalyanca çeviri taleplerinize karşılık veriyoruz. Genellikle resmi kurumlara başvurularda, şirket hizmet onayı başvurularında ve birçok kategoride bu çeviri hizmeti ihtiyacı olabilir. Çeviri yaptırdığınız yerden güvenceli bir işlem olduğunu görmek istersiniz. Bu açıdan noter tasdiki ile işlem yapmaktayız. Çevirinin yetkili kurum tarafından onaylı şekilde gerçekleşmesi güven artırıcı bir etkendir.

Yeminli Hukuki Tercüme

Hukuk dili çevirisi yasal süreçlerle alakalı metinlerin çevrilmesi ile alakalıdır. Örneğin İtalya’da mağazası, işletmesi olan bir firmayla hukuki anlaşmazlık olduğunda buna yönelik çeviri hizmeti gerekecektir. Metni anlayabilmek için hukuki tercüme yapılır ve yeniden İtalyancaya çeviri halinde gönderim de gerçekleşebilir. Hukuki metinler hem şahıslar hem de şirketler açısından son derece önemlidir. Doğru anlaşılmayan hallerde bir sorun çok büyüyebileceği gibi yeni sorunlara da neden olabilir.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.