• info@1007medya.com
  • 0850 297 1007

GOLD İzmir Davlumbaz Yangın Söndürme Sistemleri

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
724 ZİYARETÇİ
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
2+6 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Gürpınar Mh. 7237 Sk. Ay Koop No 12/A -17/A Bornova / İzmir

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Davlumbaz yangın söndürme sistemleri İzmir olarak en kaliteli sistemi ayağınıza getirmekten gurur duyuyoruz.Yangın hayatın her anında önümüze çıkabilecek bir afettir. Ama mutfaklarda çıkması ihmal olduğunda daha da oranı yüksektir. Ve yapılan araştırmalara göre bilim insanları evlerde veya lokantalarda vb. mekânlarda çıkan yangınların çoğunun mutfak bölümünden çıktığını söylerler. Yemek yaparken ya üstünde unuturuz ya da bir yerlere dalarız ve bunun sonucunda da yemek yanarak yangın çıkmasına neden olur. Sonra da büyüyerek her yere sıçrar. Ama hâlbuki erken müdahale edecek bir sistem olsaydı yangın büyümeden hemen kontrol altına alınabilirdi. Bu yüzden davlumbazlar ciddiye alınacak bir konudur. Eğer tedbir alınmazsa insanlık hali olur ya kaza da olabilir.

 

Davlumbaz Yangın Sistemleri Güvenilir Mi?

Zaten kurulan sistemlerimiz bir nevi güvenliği sağladığı için olduğundan korkulacak hiçbir şey olmadığını da yapılan testlerde göstermektedir. Bizler sizlere vereceğimiz sistemleri sizlere getirmeden birkaç testten geçirip ona göre getiriyoruz. Yani acil durumlarda ilk müdahaleyi yapabilecek bir kapasitede bir sistem yapmaktayız. Ayrıca sistemlerimizde alarm da takılı olduğundan hemen sizleri uyaran bir devre yanıp sönmektedir. Sizlerde henüz yangın küçükken kontrol altına alabilirsiniz. Davlumbaz yangın söndürme sistemleri İzmir ekibi olarak bu konuda kendimize güveniyoruz. Ve bu güveni sizlere de sağlayacağımızdan eminiz. Çünkü sistem oluşturmak kolay değildir. Zaten toplu olan mekânlarda kanuna göre davlumbaz yangın söndürme sistemi takmak zorunludur.

 

Sistemlerin İşleyişi

Takıldığı mekânda zaten birçok materyali davlumbazın içine gireceğinden sizlerin aklına gelen şekilde değil de daha zarif kaplamalarla yapılmıştır. Oraları da paslanmaz çelikten yaptığımızdan şık bir şekilde göze hitap etmektedir. Yani görüntüsü konusunda bir sorun kesinlikle söz konusu dahi değildir. Sistem denilince hemen aklınıza o kaba görünüşlü materyaller gelmesin. Bu sistem tam tersine sistemi kaplayan malzemeler sayesinde mekânda sırıtmaz ve sizleri de rahatsız etmez. Zaten güvenlik açısından da krom veya paslanmaz çelikten yapılması gerekir. Yoksa yangına karşı direnç göstermekte biraz aciz kalabilir. Davlumbazın içinde kalacağından sistemin size görüntü kirliliği yaratacağı zor bir durumdur.

 

Sistem Nasıl Devreye Girer?

Davlumbaz yangın söndürme sistemleri İzmir örneğin bir yemek pişiriyorsunuz ve daldınız. Tencerenin veya tavanın içindeki yağı unuttunuz yağ bir müddet sonra kızgın olmaya başlar. Ve bir anda alev alır. İşte tam bu anda sistem hemen alevi veya dumanı algılayarak devreye girer ve hemen aktif duruma gelir. Sistemin içerisinde bulunan potasyum karbonat karışımlı bir sıvı bulunur. Algıyı alan sistem bu sıvının içerisinde bulunan bölümü uyararak hemen yangına müdahale etmesini sağlar. Ve hemen yangını söndürecek sizi büyük bir tehlikeden kurtarır. Sistemlerin içerisinde birçok farklı tesisat bulunduğundan gaz kesme gaz algılama gibi tesisatları da beraberinde kurmak daha sağlıklı olacaktır.

 

Sistemlerin Kullanım Alanları

Aslında bu tür sistemlerin toplu mekânlar başta olmak üzere birçok mekânda kullanılması gerekmektedir. Ama ülkemizdeki kanunlara dayanarak hastane okul alışveriş merkezleri lokantalar ve buna benzer mekânlarda kullanmak zorunludur. Çünkü böyle yerler insanların günlerinin çoğu saatini geçirdiği mekânlar oldukları için olası bir yangın afetinde birçok can kaybı yaşanabilmektedir. Bunun neticesinde de devlet bunu göz ardı etmeyip böyle mekânlarda kullanılmasını yasalaştırmıştır. Ama bazı bilinçli insanlar bu sistemleri evlerine veya dükkânlarına da yerleştirerek bu konuda işlerini şansa bırakmamışlardır. Yani işin özü davlumbaz kullanılan her yerde bu sistemler kullanılabilir. Herhangi bir sakıncası bulunmamaktadır.

 

Sistemleri Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Piyasada birçok dolandırıcı firma mevcut olduğundan tam emin olunmadık yerlerden alınmasını önermiyoruz. Aslında biz davlumbaz yangın söndürme sistemleri İzmir ekibi olarak bu güveni sizlere fazlasıyla sunuyoruz. Çünkü sizlere bu sistemleri aldırmadan önce her türlü bilgisini ayrıntısını sizlerle paylaşarak bu konuda sizi mağdur etmeden ve yüzünüzü güldürerek teslim ediyoruz. Hatta içinize tam sinmediği anlarda sizler için test uygulaması gerektirecek sizlere sistemlerimizin ne kadar güçlü ve atık olduğunu ispatlıyoruz. Ama her firma bunu yapar mı emin değilim hatta yapmazlar diye düşünüyoruz. Çünkü risk almak istemezler biz ise yangını bir risk olarak gördüğümüz için her türlü şeyi açık açık gerçekleştiriyoruz. Sizlere sistemlerimizi tüm gerçekleriyle hizmetinize sunuyoruz.

 

Sistemin İçeriği

İçerik olarak aslında davlumbazın içine yerleştirilen bir sistemden bahsediyoruz. Bağlantı borularının sadece dışarıda olduğu bu sistemde tüm kritik noktalar ve bölümler davlumbazın içine yerleştirilmektedir. Ve koordinasyon falan hep davlumbazın içinde gerçekleşmektedir. Zira bir yangın anında yangının kaynağına yakın olmak her zaman avantaj sağlayan bir durumdur. Yangını veya dumanı algılayan sinyaller hemen ana merkezi uyararak sistemi aktif ederler ve bunun sonucunda da hemen sistem potasyum karbonat karışımlı bir sıvı püskürterek yangını en kısa sürede kontrol altına alabilme yeteneğine sahiptir. Ocakları üstünde bir battaniye rolü oynayan bu sıvı yangının oksijenle bağlantısını keserek aslında çok büyük bir iş başarır.

 

Sistemlerin Bakımı

Davlumbaz yangın söndürme sistemleri İzmir firması olarak sizlere sunduğumuz sistemlerin bakımlarını aksatmamanızı öneriyoruz. Nasılsa taktım artık ne olursa olsun diye düşünmek sizi büyük ölçüde mağdur edebilir. Sistemlerin bakımını sürekli yaptırmak lazımdır. Çünkü yangın esnasında bakımı yapılmamış bir sistem size masraf olarak dönecektir. Tam yangın esnasında bakımsızlıktan çalışmayabilir veya yangının yarısında kesilebilir. Yani aslında hangi cihaz olursa olsun bakımsız kalırsa çalışmaz. Bakımını yapacak olan kişi veya kişilerde bu işten tam anlayan kişiler olması lazım. Yani hassas bir sistem olduğu için hiçbir şeyinin eksik yapılmaması lazım. Özellikle de sıvısını sürekli kontrol etmek gerekmektedir. Bunları yapmak sizi daha da güvenli bir ortam yaratmanızı sağlayacaktır.

 

İşleyiş Nasıl Olmalıdır?

Satın aldığınız sistem son derece kaliteli ve dayanıklı malzemelerden yapılmış olması lazım. Çünkü sistemlerin direnç göstereceği afet yangındır. Yani böyle bir afete karşı koyabilecek bir sistem olmalıdır. Özellikle paslanmaz çelikten ve kromdan yapılan sistemler tercih edilmelidir. Davlumbaz yangın söndürme sistemleri İzmir firmamızda tam aradığınız sistemlere ulaşmanız mümkündür. Müşteri memnuniyeti ve kaliteli malzemenin kullanıldığı nadir firmalardan biri olduğumuz için gurur duyuyoruz. Şimdiye dek bizi yanıltmayan sistemlerimizde sizlere hizmet vermekten şeref duyuyoruz. Sistemlerimizi büyük ustalıkla monte ediyoruz. Her parçasını ince ustalıkla taktıktan sonra titizlikle inceleyip sorun olmadığından emin olup mekândan ayrılıyoruz. Ve sizlere de güvenilir bir mutfak bırakıyoruz.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.