• info@1007medya.com
  • 0850 297 1007

GOLD İzmir Elektrik Taahhüt

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
485 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Elektrik Taahhüt Firmaları İzmir
  • ADRES: Tepeköy Mh. Serdar Genç Cad. No:21 K:1 D:1 35860 Torbalı / İzmir-TÜRKİYE
  • TELEFON: 0 (532) 237 1655
  • FAX: Belirtilmemiş
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: https://www.izmirelektriktaahhut.com/
  • E-POSTA: iletisim@tekol.com.tr
  • SOSYAL MEDYA:
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
9+5 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Tepeköy Mh. Serdar Genç Cad. No:21 K:1 D:1 35860 Torbalı / İzmir-TÜRKİYE

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Alçak Gerilim Sistemleri

Elektrik proje çizimi İzmir olarak alçak gerilim sistemleri 1 volt ile 1000 volt arası gerilime sahip olması gereken şebekelerin kurulumları konusunda sizlere yardımcı olacaktır. Alçak gerilim sistemleri dağıtım trafolarından tüketicilere kadar kablo hatlarından bizlere ulaşmaktadır. Alçak gerilim sistemlerinin koruması ve yalıtımı kolay olmasından dolayı tüketicilere yakın bölgelere kurulumu uygun olan sistemlerdir.

Orta Gerilim ve Yüksek Gerilim Sistemleri

Uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile elektrik taahhüt konusunda sektörün en önde gelen firmalarından olduğumuz için sizlere orta gerilim ve yüksek gerilim sistemleri hizmetini en verimli ve en güvenli şekilde sunmayı amaçlamaktayız. Orta gerilim şebekeleri 1000 volt ile 35 bin volt arasında değişmektedir. Yüksek gerilim şebekeleri alçak gerilim şebekelerine bağlanarak kullanılması amaçlanmıştır. Yüksek gerilimin direkt olarak abonelere verilmesi risk oluşturduğu için öncelikle uygun değerlere indirilir ve orta gerilim sistemlerine bağlanır.

Uzman ekip kadromuz tesislerinizin güvenliği sağlamak için başarılı projelere imza atarak sizlere en verimli ve kaliteli hizmeti sağlamayı hedeflemektedir. Elektrik proje çizimi İzmir tesisleri için yeni fikirler üretecek ve sizlere en iyi çözümleri sağlayacaktır. Sizlere sağlamış olduğumuz bazı hizmetler ise şunlardır; elektrik taahhützayıf akım sistemlerienerji talepyangın alarm ve deprem alarm sistemlerielektrik panoperiyodik pano bakımıenerji tasarrufu açısından enerji kalitesi arttırma ve tüketimi kontrolü, akıllı tasarruf sistemleri, enerji talep ve proje danışmanlık hizmetleri sadece birkaçıdır.

Konutlar için elektrik proje çizimi yapılırken dikkat edilmesi gereken önemli noktalar vardır. Öncelikle projeler, mimari proje ölçeklerine göre hazırlanmalıdır. Ölçek proje düzenlemesine uygun değil ise açıklayıcı detaylar verilmelidir. Vaziyet planları, kat planları ve ayrıntılar mutlaka verilmelidir. Kat planlarından birbirinin aynı olan kat için tek plan verilmesi gerekmektedir. Sigorta kutusu, priz ve aydınlatmalara yerleştirilirken mutlaka kirişlere yerleştirilmesine dikkat edilmesi gerekmektedir.

Yaşam alanlarımızda elektriği sorunsuz bir şekilde kullanmak için elektrik taahhütlerine ve elektrik proje çizimlerine oldukça önem vermeliyiz. İşte bu yüzden firmamız sizlere yaşam alanlarımızın en önemli kaynağı olan elektrik kaynağı için oldukça verimli ve güvenilir elektrik proje çizimleri gerçekleştirmektedir. Elektrik taahhüt firması olarak müşteri memnuniyetini misyon olarak benimsediğimiz için sizlere kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmayı hedeflemekteyiz. Elektrik taahhüt İzmir olarak sizlere sunduğumuz hizmetlerle tesislerinizi güvenilir ve verimli bir enerji yatırımına yardım etmekteyiz.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.