• info@1007medya.com
  • 0850 297 1007

GOLD İzmir Marka Tescil Firmaları

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
622 ZİYARETÇİ
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
9+1 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

izmir

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

MARKA TESCİL İZMİR

İzmir Marka Tescil; Marka, benzer ürün ya da hizmetleri başkalarının ürün veya hizmetlerinden ayırt etmek için isim, sembol ve şekillerdir. Şirketler için en değerli varlıklardan biri de markadır. Zira insanların görsel hafızası ile akılda kalan marka şirketin simgesi haline gelir ve artık markası ile tanınır. Ülkemizde marka tescil işlemleri Türkiye Patent Enstitüsü tarafından yapılmaktadır. Marka tescil işlemi için TPE’ye şahsen başvurabileceğiniz gibi marka tescil işlemi yapan firmalar ile de bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Marka tescil süreci 9-10 ay kadar süren bir zaman içerisinde devamlı takip edilmesi gereken bir işlemdir. Marka tescil İzmir olarak marka tescil işlemlerini sizin adınıza bu süreçte en iyi şekilde takip ederek marka tescilinizi gerçekleştiriyoruz.

Marka Tescil İşleminizi Sizin İçin Gerçekleştiriyoruz

Marka tescil patent ofisimizde markanızı istediğiniz şekli ile en kısa sürede alabilmeniz için hizmet veriyoruz. Marka tescil İzmir özel sektörlerde yer alan firmalara, sanayicilere ve toplumsal kurumlara fikri mülkiyet hakları alanında danışmanlık hizmeti vermek ve karşılaşılan sorunlar var ise çözüme ulaştırmak için çalışırız. İzmir marka tescil ekibimiz uzman ve birikimli hukukçular, marka ve patent vekilleri ile marka tescil çalışmaları yapar. Türk Patent Enstitüsü, Avrupa Patent Ofisi ve Dünya Fikir Hakları Teşkilatı nezdinde kişilerin fikri mülkiyet haklarının korunması hizmetini sunar. Türk Patent Enstitüsü tarafından verilen ‘’marka vekili’’ statümüz ile tüm marka işlerinizi sizin adınıza takip ederek markanızı kolayca almanızı sağlıyoruz.

Marka Tescil Nasıl Yapılır

Marka olmak ve markasını tescil ederek kendisi dışındaki şahıs ve kuruluşların kullanmasını önlemek amacıyla marka tescili almak isteyen kişiler seçecekleri marka vekili ile işlerinin takip edilmesini sağlarlar. Marka tescil İzmir firmamıza başvurduğunuzda sizin adınıza tüm marka tescil işlemleriniz tarafımızdan yapılır. 45 adet marka sınıfı içerisinden size en uygun olan sınıf ya da sınıflar seçilerek bu yönde TPE’ye başvuru yapılır. Kaç sınıflı başvuru yapılacaksa ona göre marka sınıf başvuru ücreti ve kdv oranı TPE’ye ödenir. Marka çıktıktan sonra 10 yıl geçerlidir. Ve 10 yıl dolmadan 6 ay önce yenileme başvurusu yapmak gerekir.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.