• info@1007medya.com
  • 0850 297 1007

GOLD İzmir Otogar Rentacar

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
398 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: İzmir Otogar Rentacar
  • ADRES: İzmir Şehirlerası Otobüs Terminali İzotaş Lounge : Yeşilova Mahallesi 4174/8 Sokak No:4/A 35080 Bornova/İzmir
  • TELEFON: 0 (532) 607 6769
  • FAX: Belirtilmemiş
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: https://www.izmirotogarrentacar.com/
  • E-POSTA: info@izmirotogarrentacar.com
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ İZMİR
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
1+2 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

İzmir Şehirlerası Otobüs Terminali İzotaş Lounge : Yeşilova Mahallesi 4174/8 Sokak No:4/A 35080 Bornova/İzmir

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Otogarda Araç Kiralama Nedir?

Başka ülkelerden ve şehirden gelen yerli ve yabancı turistler araç kiralama hizmeti alarak ihtiyaçlarını karşılar. Düzenli olarak bir yere seyahat eden bir iş insanı için kolay ve zamandan tasarruf sağlayan yolculuk önemlidir. Size araçlarımızla ve genel anlamda hizmetlerimizle bütünsel olarak memnuniyeti sağlamayı amaçlamaktayız.

Filo Araç Kiralama

Geniş bir filoyla otogarda araç kiralama İzmir taleplerinize yanıt veriyoruz. Ayrıca kalabalık bir şekilde gelen ve minibüs kapasitesinde bir araca ihtiyacı olanların beklentisini karşılıyoruz. Müşteri temsilcimize yaptığınız başvurunuz akabinde size gereken yönlendirmeler sağlanacaktır. Kapsam ve kapasite yanında teknolojik detayları da bu şekilde isteyebilirsiniz. Her aracımız kendi iç yapısı ve görüntü açısından özelliklerine göre özenle sınıflandırılmaktadır. Teknik bilgi anlamında müşteri temsilcilerimiz size eksiksiz bilgileri aktaracaktır.

Hızlı Araç Kiralama

Kiralamak istediğiniz aracın yasal sınırlar kapasitesine göre geçerli hıza ne kadar sürede ulaşacağı önemlidir. Genelde hafif ve seri spor arabaları seçerek bu beklentinize yanıt bulabilirsiniz. Hızlı araba, aynı zamanda hafif bir araç özelliği de taşır. Şehir içinde bu açıdan hızlı dur kalk gereken alanlarda artı elde edebilirsiniz. Tabi hızlı araç ayrıca sizin beğenilerinizle de alakalı olabilir. Teknik özellik dışı görüntü anlamında bu araç modellerimizden seçerek dilediğiniz kadar kiralayabilirsiniz.

Ne Kadar Süre Kiralama İdeal

Herkesin ihtiyacı olan izmir araç kiralama süresi değişmektedir. Çünkü herkesin hem beklentisi hem de kullanım amacı değişebilir. Öznel bir durum olduğu için en az 24 saat olmak üzere haftalık, aylık vs. kiralama yapabilirsiniz.

Karar vermekte zorlananlar için fikir olması adına bazı örneklerle kiralama sürelerini açıklamak mümkündür. 4 günlük iş geziniz varsa bu sürede yalnız olacaksanız ve boş zamanlarınız da olacaksa, otogara gelir gelmez çıkış gününüzün son saatini de hesaplayarak karar verebilirsiniz. Eğer fazladan bir gün kalma olasılığınız varsa buna göre esnetme payı isteyebilirsiniz. Esnetme olasılığı ile yeniden baştan işlem yapmaya gerek kalmaz ve zaman artısı elde edersiniz.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.